کد مطلب: 10637
 
صفرپور در سکوت رفت، نیساری رئیس اداره‌اوقاف سبزوار شد +عکس
يکشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۲
۴
 
صفر پور در مدت مسئولیت خود در سبزوار علاوه بر تلاش فراوان برای ساماندهی و ترتیب و نظام بخشی به اوضاع موقوفات و مدیریت اوقاف شهرستان و گسترش فعالیت‌های فرهنگی اوقاف توانست به‌رغم فشارهای زیاد سرکیسه درآمدهای موقوفات را برای ریخت‌وپاش‌های به‌دوراز نیات واقفان تنگ کند.
صفرپور در سکوت رفت، نیساری رئیس اداره‌اوقاف سبزوار شد +عکس
 
مراسم تودیع محمد صفر پور، رئیس پیشین اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سبزوار و معارفه نیساری رئیس جدید این اداره با حضور فرماندار سبزوار و معاون سیاسی وی در سکوت برگزار شد.

در این مراسم که گویا به‌عمد از دعوت خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های شهرستان در آن خودداری شده بود از زحمات محمد صفر پور که پس‌ازاین به‌عنوان رئیس اداره اوقاف شهرستان طرقبه شاندیز خدمت خواهد کرد به‌صورت زبانی و تعارفی تشکر شد.

گفتنی است صفر پور در مدت مسئولیت خود در سبزوار علاوه بر تلاش فراوان برای ساماندهی و ترتیب و نظام بخشی به اوضاع موقوفات و مدیریت اوقاف شهرستان و گسترش فعالیت‌های فرهنگی اوقاف توانست به‌رغم فشارهای زیاد سرکیسه درآمدهای موقوفات را برای ریخت‌وپاش‌های به‌دوراز نیات واقفان تنگ کند.

وی همچنین تلاش مؤثر زیادی در راستای افزایش درآمدهای اوقاف و احقاق حقوق موقوفات انجام داد که امید است در دوران ریاست نیساری نیز این رویه ادامه پیدا کند.


Share/Save/Bookmark


عنابستانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۶:۴۷
مردی مخلص و دلسوز و به دور از هیاهو های ریاست طلبانه بود . حیف که سبزوار ایشان را از دست دادند .
مردانه مقابل زیاده خواهی و موقوفه خواری ایستادند . نفر بعدی اگر راه ایشان را نروند هم دست موقوفه خواران خواهند بود . (36357)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۲۲:۵۸:۳۸
این آقای نیساری کجایی هستند ؟ باز مشهدی رئیس ما شده ؟ (36358)
 
۱۳۹۴-۰۶-۱۹ ۱۶:۴۲:۲۹
آقای صفرپور انسان پاک دستی بودند واین را در عمل نشا دادند (36515)
 
چشمي ملك
۱۳۹۴-۰۷-۲۲ ۱۳:۳۴:۳۷
يادتان نرود تمام مديراني كه با دلت تدبير واميد هماهنگ نيستند با يد زودت رازاين ها مي رفتند (37308)