کد مطلب: 11267
 
ادعای عجیب از فرماندار سبزوار/ رشد ۵ برابری آمار اشتغال طی دو سال گذشته در سبزوار
دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۶
۹
 
فرماندار شهرستان سبزوار گفت: در دو سال گذشته اشتغال در شهرستان بیش از پنج برابر رشد داشته است.
به گزارش سلام سربدار، احمد برادران ظهر امروز در افتتاح دانشکده فنی و حرفه ای دختران بقیه الله سبزوار اظهارداشت: ارتباط بین صنعت و دانش سبب ایجاد اشتغال در شهرستان می‌شود.

وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های ما در شهرستان توسعه دانشکده‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای است تصریح کرد: پیگیر هستیم تا بتوانیم رشته‌های متناسب با نیازهای شهرستان و بخش صنعت در دانشگاه‌ها و دانشکده ها ایجاد کنیم.

برادران با بیان اینکه در دو سال گذشته اشتغال در شهرستان بیش از پنج برابر رشد داشته است گفت: باید تلاش بیشتری صورت گیرد تا این میزان افزایش یابد.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 240 کارخانه و کارگاه در سطح شهرستان سبزوار عنوان کرد: امروز زمینه خوبی برای ایجاد ارتباط بین بخش صنعت و دانشگاه ایجاد شده که توسعه این دانشکده‌های فنی نیز در این زمینه کمک خوبی می‌کند.

برادران با بیان اینکه ایجاد این مراکز در کنار بخش صنعت به توسعه دانش فنی دانشجویان نیز کمک می‌کند عنوان کرد: سیاست ما در شهرستان جذب رشته‌هایی است که ارتباط موثر با صنایع فعال دارد تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد تحول مهمی در این عرصه باشیم.

در ادامه این مراسم رئیس دانشکده فنی دختران بقیه الله سبزوار با بیان اینکه این مجموعه در زمینی به مساحت 7 هکتار ساخته است گفت: این مرکز در پنج فاز ساخته خواهد شد.

اعظم جمشیدی ادامه داد: برای بهره برداری از فاز نخست این مجموعه اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه تعداد 1300 دانشجو در این مرکز درحال تحصیل هستند گفت: فاز شامل ساختمان اداری و آموزشی و دارای 50 کلاس درسی است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : تسنیم


مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۱۹ ۱۹:۵۹:۳۶
اقای فرماندار امارشما توهم است اگر اینچنین است این جوانان با تحصیلات عالیه چرا برای ابدار چی در مراکز ی مانند علوم پزشکی ثبت نام می کنند (40191)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۰:۲۳:۰۷
برادران دوست داریم (40203)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۶:۱۷
ببخشید... اومدم منفی بدم... اشتباهی مثبت خورد (40213)
 
شعیب
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۲:۳۲:۳۹
واقعا فضای خوبی ایجاد کرده تو شهرستان
هم بین ادارات و بین مردم با ادارات هم بین نمایندگان با ادارات
چیزی نیست که بشه انکارش کرد (40216)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۰۷:۴۲:۲۰
خسته نباشند اما جناب فرماندار و ديگر مسئولان لطفا به فکر چهار تا کتابخانه در سبزوار هم باشند شهرمان از اين نظر بسيار بسيار عقب است و اين شايسته شهر تاريخي و فرهنگي سبزوار نيست. مثلا ساخت کتابخانه مرکزي شهر را جدي تر پيگيري کنند تا ساخته شود. خيلي شهرهاي کوچکتر از سبزوار در حال ساخت کتابخانه مرکزي هستند اما ما هنوز هيچ کاري نکرديم. سبزوار اين همه دانشگاه و دانشجو دارد خيلي بد است که يک کتابخانه مرکزي نداشته باشد تا پاسخگوي اين همه دانشجو باشد. ان شا الله با پيگيري مسئولان مرحله او کتابخانه مرکزي دهه فجر سال آينده افتتاح شود. (40207)
 
عباس
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۸:۵۸
حتما فک فامیلای خودش بوده که همه رو سر کار برده.
آمار اشتغال آشنای خودشو حساب کرده (40212)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۰۹:۴۸:۵۹
سلام جناب برادران...
ما ورودی های مقطع کارشناسی رشته ی کامپیوتر دانشگاه پیام نور 85 ، از بین 50 نفر ورودی اولیه ، تنها 2 نفر از هم کلاسی هایمان سرکار هستند...که آن ها هم به اعتراف خود با استفاده ی شدید از بند "پ" آمده اند...بقیه یا به دنبال شغل های آزاد (مثل مغازه و یا کارگری در سر گذر و بنایی و ... ) روی آورده اند.
48 نفر دیگر ، 3 نفر در شغل آزاد (مغازه) (40239)
 
ایمان
United States
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۳:۳۲:۴۰
5 برابر بیکاری بیشتر شده .اشنباه فرموده (40356)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۰۸:۲۳:۴۰
خدایا تا کی دروغ تاکی چاپلوسی مسئولین محترم به خدا خسته شدیم از این همه دروغ???????????? (40470)