کد مطلب: 12833
 
فرمانده تیپ 47 مهندسی رزمی سپاه سبزوار
حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نیازمند آگاهی و بصیرت ملت است
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹
 
حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نیازمند آگاهی و بصیرت ملت است
 
به گزارش سلام سربدار، فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه سبزوار امروز در رژه حماسی نیروهای مسلح و بسیجی سبزوار به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، گفت: امروزه قیام امام حسین(ع) در تاریخ می‌درخشد و با الگوبرداری از قیام امام حسین(ع) باید در مقابل دشمنان اسلام ناب محمدی(ع) به‌پیروزی برسیم.

سردار محمدرضا داجلری با تأکید بر لزوم استفاده از سیره زندگی امام حسین(ع) در زندگی، افزود: هرگز نباید ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع) در محرم و صفر پایان یابد بلکه برای همیشه باید در طول زندگی همیشه از ارزش‌های قیام امام حسین(ع) استفاده کنیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری پس از امام راحل(ره) با تمام تهدیدها و فشارهای دشمنان توانسته انقلاب اسلامی را به سمت‌وسوی ساحل پیروزی هدایت کند.

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه سبزوار روز ۳۱ شهریورماه را یادآور هجوم بی‌رحمانه دشمنان انقلاب اسلامی به مرزهای ایران دانست و بیان کرد: ارتش رژیم بعثی عراق در دوران دفاع مقدس به دنبال الحاق خوزستان به‌کشور عراق بودند تا بتوانند قدرت مانور بیشتری در سطح منطقه داشته باشند.

داجلری تأکید کرد: توطئه دشمن در ایام دفاع مقدس باهمت بلند ملت ایران خنثی شد و رزمندگان شجاع ما دشمن را فراری دادند.

وی اظهار کرد: حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی نیازمند آگاهی، روشنگری، بصیرت و دانایی ملت ایران اسلامی است و دشمنان در کمین ما نشسته‌اند تا انقلاب ما را به نابودی بکشانند.

فرمانده تیپ ۴۷ مهندسی رزمی سپاه سبزوار بیان کرد: یکی از توطئه‌های بزرگ دشمن در سناریوی اخیر تجزیه ایران و نابودی انقلاب اسلامی است ولی ملت ایران و مسئولان با هوشیاری توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
Share/Save/Bookmark