کد مطلب: 11672
 
پوستر/نکوداشت برای کسی که به مردم سبزوار پشت کرد!
چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱
۱۴
 
پوستر/نکوداشت برای کسی که به مردم سبزوار پشت کرد!
 
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۲۱:۰۷:۲۰
بالاخره ایشون چهار سال زحمت کشید و جای تشکر و قدردانی دارد ولی با یک کبریت خرمن چهارساله اش را به آتش داد. (41981)
 
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۰:۰۰:۲۴
البته 8 سال که فرقی نمی کند.... (41984)
 
۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۲۱:۳۲:۱۳
برای ما که کاری نکرد اما بخاطر لطفش به دور بری هاش واستخدام کردن اونها از ایشون کمال تشکر را داریم (41982)
 
سبزوار مظلوم
United States
۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۲۲:۲۵:۵۷
خدا رحمت کنه پدر مادرتون رو که حداقل همین تیترو زدید . به خدا این آقا الان دیگه هیچ جایی نداره واسه همین دوستان پولدارش دوباره میخوان تو شهر بازیابیش کنن. خیلی نامردیه به مردم به خدا. یادمون نرفته که تمام اسامی سبزوار رو از سایت شخصی و تبلیغاتش حذف کرده بود، حالا آقای و فوت کرده، مجلس هم که ...، قضیه سفارت و خارج از کشور هم که ...!!! دوباره میخوان از شونه های مردم سبزوار برن بالا. خدا بزرگتره. (41983)
 
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۰:۰۶:۵۳
ماشالله ایشون 8 سال کار کردن باید قدران بود البته نه ما مردم عامه
باید تیم ابادانی دیار سربدارن و این مجموعه جدید که تشکیل دادن به اسم عمران و توسعه سبزوار تا بیشتر .... شهرو اینا باید قدردان باشن که هستن و برای ایشون نکوداشت گرفتن
برین بپرسین لب جاده کمربندی با چه مجوزی تو حریم چاده دارن مجتمع پذیرایی و تفریحی می زنن و.... (41985)
 
مصطفی
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۰:۳۷:۲۲
واقعا چه رویی دارن، هیچ کار مفیدی انجام نداده وحالا هم نکن داشت! !! (41986)
 
ترشیزی
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۹:۱۶:۲۸
تنها درصدی از انرژی خود را گذاشت بیشتر میتونست کار کنه توانایی داشت ولی دل در گرو ابادانی و پیشرفت سبزوار و حومه نداشت . (41988)
 
كحمن
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۱:۴۷:۱۰
شما00000000000000ديگه چرا (41990)
 
۱۳۹۵-۰۳-۰۱ ۰۷:۲۶:۲۹
دقیقا دل در گرو تهران و مشهد و سودای سیاستمدار شدن و کشوری شدن داشت. (42005)
 
صادقیان
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۱۶:۱۱:۴۰
تو رو خدا برید اگه تونستید این دفتر دیار ابادانی سربداران را ببینید من اسممو عوض میکنم.از سازمان سیا سخت تره ساختمونش.از چند تا دوربین و فیلتر باید اول شناسایت کنند بعد در رو باز میکنند.ضمنا چقدر یارو غار های این آقا و شوهر خواهرش ... هستند که هنوز براش نکوداشت میگیرند.آقا کسی نیست به این امام جمعه عزیز و فرموندار شهر بگه که هنوز هر تصمیمی برای تغییر شهر میگیرند امثال صفارها. ...و........ همه کاره اند نه این مسوولین.!!! (41993)
 
بازم خودم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۱ ۱۰:۰۴:۴۱
غلط کردی
من یکی از سبزواری ها عمرا تورو سپاس نمی گم.
از شما بهتر هستن که هنوز لایق سپاس نیستن اونم حتی دراز کشیده چه برسه به ایستاده (42008)
 
لیلا.ا.ر
۱۳۹۵-۰۳-۰۲ ۱۷:۱۵:۱۶
فقط یاد گرفتیم ناسزا بگیم آقایون رأس کار اگه کاری برای شهرتون نکردن مقصر خودتون هستید یا نخواستین ازشون یا دنبال کم کاری هاشون برای اعتراض متحد نشدین.اتحاد رو فقط توی ایجاد دو دستگی ها واسه ی انتخابات یاد گرفتیم اگر همون دسته هایی که آقایون رو به مجلس میرسونن همونها تا آخر متحد باشن و دنبال کم کاریها و اعتراض باشن وضع و روزگارمون از این بهتره ولی متأسفانه زمان انتخابات رو به چشم کاندیدای هر کی ببره برنده است نگاه می کنیم و بعد تمام .خواهشا نگین دورو بریها شون میبرنشون بالا که حرف خنده داریه رأی ماست که از صندوق میاد بیرون و میبردشون بالا حالا این رأی رو یا به حق ریختیم یا با واسطه پول و....که در هر صورت خودمون ریختیم.در ضمن معلوم نیست که اگر هریک از ماهم به این جایگاه و مقام برسیم بتونیم درست کار کنیم برای مردم و نه برای منافع خودمون.تنها کسی می تونه رفتار و عمل آقای محسنی رو قضاوت کنه که از خودش و از عملش مطمئن باشه.من هیچ نسبتی با آقای محسنی ندارم هیچ سمتی توی هیچ دم و دستگاهی از ایشون ندارم فقط انسانی هستم که به درست بودن و درست عمل کردن خودم در چنین جایگاهی که اقای محسنی بودند اطمینان ندارم.انشاالله خداوند به همه ی مادیدی باز و توان خدمت به خلق رو بده در هر جایگاهی که هستیم نه فقط صندلی های سبز مجلس (42012)
 
۱۳۹۵-۰۳-۰۹ ۱۰:۵۴:۳۰
شاید همین مجلس نکوداشت رو هم پول داده که براش گرفتن وگرنه واسه سبزوار چکار کرد که نکوداشته بشه . ولی دمش گرم اطرافیانشو فراموش نکرد و حداقل بهتیرین جاها اونا رو سرکار برد . (42092)
 
حسین
United States
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۲۱:۴۴:۳۴
تکلیف فرهنگسرای امام رضا چی شد کی راه اندازی میشه؟ (42622)