کد مطلب: 12419
 
پایان پرسه‌زنی کابوس رانندگان خودروهای سنگین در سبزوار
يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
۲
 
دزد سریالی خودروهای سنگین در سبزوار که با تاریکی شب پرسه زنی های شیطانی خود را در سطح شهر آغاز می کرد به پایان خط رسید.
رئیس پلیس سبزوار با اعلام این خبر گفت: در پی گزارش هایی مبنی بر سرقت های سریالی از خودروهای سنگین شامل کامیون، تریلی و کامیونت ها در محلات جنوبی و جنوب شرقی شهر سبزوار، این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: در پی تحقیقات تخصصی از محل های سرقت مشخص شد فرد متهم، سرقت های خود را با استفاده از شگرد های خاص و با استفاده از تاریکی شب انجام می دهد.

وی افزود: در همین راستا ماموران با بررسی جغرافیای زمانی و مکانی محل های سرقت و با اجرای طرح های کنترل و مراقبت فرد مجرم را در هنگام ارتکاب سرقت از یک دستگاه کامیون در یکی از محلات جنوب شرق شهر سبزوار دستگیر کردند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این فرد پس از انجام بازجویی و تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.
Share/Save/Bookmark


رسول
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۲:۳۱:۰۵
بزرگ نمایی یک دستگیری معمولی (43718)
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۲:۳۴:۲۷
هنر این است که پلیس شرایطی فراهم کند که کامیون دار جماعت شب با خیال راحت در خانه اش استراحت کند که الان متاسفانه اصلا این طور نیست و هر شبی که کامیون دار ها در سبزوار باشند مجبورند لوازم جعبه ها و غیره را با این که حجم و وزن زیادی دارند به منزل منتقل و صبح مجداا به کامیون انتقال دهند
البته مواردی مثل باطری را نمی شود هر شب به خانه برد و خوب دزد باطری را می برد و در اکثریت غریب به اتفاق موارد گیر هم نمی افتد مگر ندرتا (43719)