کد مطلب: 10150
 
استعفای مدیر کل آموزش و پرورش استان برای شرکت در انتخابات
پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۷
۹
 
به گزارش سلام سربدار، سید جواد حسینی در اجلاس روسای آموزش و پرورش اظهار کرد: استیضاح وزیر آموزش و پرورش را به هیچ وجه درست نمی‌دانم زیرا در دوره مدیریت ایشان اقدامات راهبردی و عملکرد بی‌نظیری شکل گرفته است.

وی ضمن اعلام استعفای خود خبر داد: بنده بنا به اعتقاد و باورم برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و نظام تعلیم و تربیت ، مجلس شورای اسلامی را به عنوان سنگر جدید برگزیده‌ام، اما تابع وزارت خانه در پذیرش خروجم از آموزش و پرورش خراسان رضوی می‌باشم.

حسینی با بیان اینکه در نبود من روند پیشرفت آموزش و پرورش خراسان رضوی دچار هیچ خللی نخواهد شد، خاطرنشان کرد: امروز بنده ایثار میکنم چرا که ریل گذاری سیاست های کلی آموزش و پرورش خراسان رضوی انجام شده و سوت حرکت نواخته شده است اما خودم را از نسیم لذت بخش حرکت قطار تحول محروم می کنم.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی عنوان کرد: باید کمیته سند تحول در آموزش و پرورش در مهر ماه شکل بگیرد تا شاهد رفع مشکلات فعلی باشیم همچنین امیدواریم که مجلس شورای اسلامی در روز استیضاخ وزیر آموزش و پرورش از زحمات ایشان تقدیر کند./مشهدنیوز


 
Share/Save/Bookmark


United States
۱۳۹۴-۰۳-۳۰ ۱۲:۵۷:۲۴
با سلام

ظاهرا سید جواد حسینی سیاست مطرح کردن خودشون رو برای گرفتن پست در پیش گرفته اقای دکتر در زمان انتخاب استاندار بهجرات میگم گزینه دهم برای استانداری نبودند ولی اقای حسینی خودشون رو مطرح کردند که از گزینه های اصلی برا ی تصدی استانداری مشهد هستند. در حال حاضر هم همین سیاست رو د پیش گرفتن و برای نمایندگی مشهد استعفا دادند و خود دکتر هم از همه بهتر میدونه رای نمیاره و حتی خو د وزیر که خبرا رسیده مخالفت کرده ظاهرا به دنبال پست بالاتری هستند ایشون (33967)
 
کلاه قرمزی
United States
۱۳۹۴-۰۳-۳۱ ۱۲:۰۹:۰۹
اصلاح طلب ها بمحض رسیدن به مقام، طمع مقام بالاتری به سرشون میزنه!!!!!!!!!
مگر مدیر کلی استان چشه!!!!!!!
شیفته خدمت مهم تر است یا تشنه قدرت؟!! (33982)
 
دهاتی
United States
۱۳۹۴-۰۳-۳۱ ۱۳:۴۹:۵۷
بچه های دهات ما هم معتقدند، مثل سری قبل رای نمیاره (33984)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۰۰:۴۷:۲۸
کدوم سری قبل این بنده خدا در تنها انتخاباتی که شرکت کرده دوره اول شورای شهر سبزوار بوده که رای اورده و در هیچ انتخابات دیگری شرکت نکرده ضمنا ایشان قصد کاندیداتوری از مشهد رو دارند نه سبزوار بنابرین نگرانی کامنت گذاران بیهوده است (33988)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۱۴:۱۴:۱۱
البته دوره سوم شوراها هم در مشهد کاندیدا شد که رد صلاحیت شد (33999)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۱۲:۵۳:۱۱
تایید و رد صلاحیت در شورا با دولت است نه با شورای نگهبان
بنابراین ایشان این افتخار رو دارند که توسط دولت احمدی نزاد برای شورا رد شدند
دولت پاکدست رحیمی ها و بقایی ها و............. (34008)
 
م.ه
۱۳۹۴-۰۴-۰۱ ۰۸:۴۴:۳۷
این بنده خدا . چند وقت پیش که با معلمین متحصن در فضای مجازی صحبت می کرد برای اینکه همه را داشته باشد و یک موقع از محبوبیتش کم نشود . گفته بود من به هیچ وجهی کاندیدای مجلس نشده ام و نخواهم شد !!!!!! (33994)
 
United States
۱۳۹۴-۰۴-۰۶ ۰۷:۳۸:۴۴
اونهایی که سنگ این بنده خدا رو به سینه میزنن و با کامنتهاشون حمایت از این شخص کرده اند از زخم خوردگان انقلاب و دولت قبلی هتند که خانه نشین بوده اند و حالا با آمدن حسن کلید ساز میخان انتقام خانه نشینیشونو بگیرند.ولی کور خوندن چون این شخص قدرت طلب در مشهد رایش به 3000 هم نمیرسه (34037)
 
حسن
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۰۸:۰۰:۱۰
راست مگه (34126)