کد مطلب: 12400
 
برگزاری همایش ملی «شاهدان اهل قلم» در سبزوار
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
 
سومین همایش ملی «شاهدان اهل قلم» با محوریت خردسال‌ترین شهید دانش‌آموز دیار سربداران و شهید پژوهشی در سبزوار برگزار می‌شود.
به گزارش سلام سربدار به نقل از ایکنا، سومین همایش ملی «شاهدان اهل قلم» با محوریت شهید احمد نظیف، و شهید پژوهشی در سبزوار برگزار می‌شود.

این همایش که ۲۲ اسفند در سبزوار برگزار خواهد شد، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل کنونی جامعه را از اهداف آن دانست.
همایش «شاهدان اهل قلم» که به یاد خردسال‌ترین شهید دانش‌آموز دیار سربداران برگزار می‌شود از اهداف دیگرش در بخش پژوهشی، خانواده و سبک زندگی اسلامی، جامعه و فضای مجازی است.

این همایش ملی که تا ۹ اسفند فرصت ارسال مقالاتش بود، تبیین راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و نقش آن در تحقق شعار سال، «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، تبیین راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و نقش آن در پیشرفت کشور و تحقق توسعه پایدار، تبیین راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و نقش آن در گسترش سبك زندگی ايرانی ـ اسلامی، تبیین راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و نقش آن در الگوپذيری از شهدای فرهنگی و دانش‌آموز در جهاد علمی كشور و تبیین راه‌های انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تأثير راهبردی آن در سلامت خانواده و جامعه از اهداف دیگری است که در آن ذکر شد.
Share/Save/Bookmark