کد مطلب: 11320
 
دعوت ۳۰ تشکل دانشجویی سبزوار از زنگنه برای حضور در همایش«آینده طلای سیاه»
دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۱
۳
 
۳۰ تشکل و کانون دانشجویی دانشگاه‌های سبزوار از زنگنه، وزیر نفت برای حضور در همایش«آینده طلای سیاه» که ۲۷ بهمن ماه در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می‌شود، دعوت کردند.
به گزارش سلام سربدار، در متن دعوت ۳۰ تشکل دانشجویی دانشگاه‌های سبزوار از زنگنه، وزیر نفت برای حضور در همایش«آینده طلای سیاه» که قرار است ۲۷ بهمن ماه در دانشگاه حکیم سبزواری یان شهرستان برگزار شود آمده است: بدین وسیله از جنابعالی دعوت می‌شود تا جهت پاسخگویی به سوالات اساتید و دانشجویان در مورد الگوی جدید قراردادهای نفتی موسوم به IPC در همایش«آینده طلای سیاه» که بیست و هفتم بهمن ماه در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می‌شود، حضور به هم رسانید.

Share/Save/Bookmark


محمد
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۱۲:۰۳:۵۴
با تشکر از این فعالین سبزواری ، ...این حرکت ها خیلی خوبه ، هر چند اگه وزیر نفت تشریف نیارند ( که احتمال اش بیش از 99% هست)باز هم چیزی از تلاش های این عزیزان کم نمی کنه...
حداقل اش اینه که میفهمند ایران فقط تهران نیست و باید در مورد عملکردشون به همه ی کشور ( از جمله مردم شریف سبزوار ) جواب پس بدن ... (40417)
 
ممد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۱۰:۲۱:۳۰
خب چرا کامنت رو تایید نمی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////// (40480)
 
من
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۱۵:۰۵:۰۳
گاها این مشکل برای من هم پیش میاد ... بعنی زمان زیادی صرف نوشتن نظری منصفانه می کنیم ، بعد از کلی سبک و سنگین کردن مطلب ، نظر تایید نمیشود . وقتی در اعتراض به عدم انتشار این نظرات ، نظر دومی می گذاریم ، تنها نظر دوم منتشر می شود . گویا شخصی که نظرات را تایید می کرده ، دوباره به آن ها دسترسی ندارد و با عدم تایبد نظرات ، حذف می شوند . مشکلی که با چند خط کد نویسی قابل حل است (40498)