کد مطلب: 11268
 
برگزاری دوره رایگان آموزشیار قرآن کریم در سبزوار
سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۸
 
کارشناس علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سبزوار و خوشاب اظهار کرد: یک دوره کلاس‌های آموزشیار قرآن با سه سرفصل روش تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، قرائت قرآن و آموزش احکام در سبزوار برگزار می‌شود.
به گزارش سلام سربدار،مصطفی رحیمی، کارشناس علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سبزوار و خوشاب با بیان اینکه ثبت‌نام یک دوره کلاس‌های آموزشیار قرآن در سطح سبزوار آغاز شده است و به زودی این کلاس‌ها تشکیل خواهد شد، تصریح کرد: برای این دوره آموزشی سه موضوع روش تدریس روخوانی و روانخوانی قرآن کریم، قرائت قرآن و آموزش احکام در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه افراد شرکت‌کننده باید دارای سن 18 تا 45 سال باشند، تصریح کرد: این دوره رایگان برگزار می‌شود ولی دارای آزمون ورودی است و بعد از اتمام دوره در صورتی که افراد در آزمون موفق شوند، گواهی مربیگری قرآن به آنان داده می‌شود.

رحیمی اضافه کرد: از بین مربیان قرآن که طی 48 ساعت آموزش‌های لازم را فراگرفته‌اند، در سازمان تبلیغات و بقیه ارگان‌های دولتی که متقاضی آموزش قرآن باشند استفاده خواهد شد.

کارشناس علوم قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سبزوار و خوشاب همچنین اظهار کرد: در راستای همکاری با سکونت‌گاه‌های غیر رسمی، دو دوره آموزش قرآن در کوی گلستان سبزوار برگزار خواهد شد که برای آقایان هفته‌ای دو شب از ساعت 19 تا 20 تعیین شده و زمان برگزاری کلاس بانوان ساعت 10 روزهای دوشنبه و چهارشنبه است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا