کد مطلب: 12212
 
ستاد گرامیداشت دهه فجر سبزوار تشکیل شد
پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۶
 
فرماندار سبزوار گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل های آینده کشور است به خصوص نسل های چهار و پنجم است.
احمد برادران در نشست ستاد گرامیداشت دهه فجر سبزوار اظهارداشت: استقرار ستادهای دهه مبارک فجر در سطح روستاها، بخش ها، مدرسه ها و دانشگاه های شهرستان از اقداماتی است که زمینه معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این دوران به مردم را فراهم می کند.

وی ادامه داد: بخش مهمی از این مسائل در مورد دستاوردهای انقلاب اسلامی مطرح می شود و مسئولان وظیفه دارند پاسخ های محکمی را در مواجه با این شبهه ها ارائه دهند.

برادران استقلال، تاثیر گذاری ایران در حوزه سیاست خارجی، ارائه خدمات پزشکی، افزایش خدمات به روستائیان، افزایش سطح برخورداری مردم از خدمات زیر بنایی را از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی اعلام کرد.

وی گفت: ۱۸ کمیته شامل ایثارگران، ورزش و جوانان، فرهنگی و هنری، تزئینات شهری، اصناف و غیر آن زیر نظر ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در این شهرستان تشکیل شد.

برادران افزود: نهادینه شدن شعار " گفتمان انقلاب اسلامی زمینه ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی" از مهمترین اهداف برگزاری مراسمات دهه فجر امسال است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : سبزوار نیوز