کد مطلب: 12384
 
پخش مستند مسابقه «ناهار فامیلی» از سبزوار روی آنتن شبکه افق سیما +تصاویر
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۶
 
سبزواری ها میزبان برنامه نهارفامیلی شدند و خانواده رمضانعلی گوهری به نمایندگی از مردم سبزوار سفره این مستندمسابقه تلویزیونی را در این شهر پهن کردند.
پخش مستند مسابقه «ناهار فامیلی» از سبزوار روی آنتن شبکه افق سیما +تصاویر
 
به گزارش سلام سربدار به نقل از اسرارنامه، در برنامه مستند مسابقه ناهار فامیلی که مدتی است از شبکه افق سیما پخش می شود و هر بار به یکی از شهرهای کشور سر می زند، غذاهای سنتی شهرهای مختلف ایران پخته می شود و در معرض داوری فامیل و دو داور خانم خارجی قرار می گیرد.

هدف این برنامه معرفی و آموزش پخت غذاهای سنتی ایرانی است. این برنامه بین دو عضو از اعضای یک خانواده بزرگ که زیر سایه پدربزرگ و مادربزرگ هستند، برگزار می شود.

در این قسمت از این برنامه که پنجشنبه و جمعه این هفته از شبکه افق سیما پخش خواهد شد، خانواده محترم رمضانعلی گوهری میزبان ناهار فامیلی سبزواری هستند. این مسابقه بین دو خانواده حمید گوهری و محمد گوهری که فرزندان ایشان هستند برگزار می شود.

فصل نخست این مستند مسابقه در بیست شهر و در پنج گروه برگزارمی شود که ازسه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی شهرستان های سبزوار، مشهد مقدس و قوچان در این مسابقه حضور دارند.

نهار فامیلی به تهیه کنندگی و کارگردانی بلال الفت از شبکه افق پخش می شود.

هماهنگی های این برنامه را نیز در سبزوار آقایان رضا کیوانلو و تقی استیری انجام می دهند. زمان پخش نهارفامیلی سبزوار در چهارنوبت است که به شرح زیر می باشد:

پنج شنبه ۵ اسفند درساعات ۱۸/۳۰و ۲۳
جمعه ۶ اسفند در ساعات۹/۳۰ و ۱۴/۳۰

Share/Save/Bookmark