کد مطلب: 11394
 
با مشارکت بیش از ۷۰ درصدی مردم سبزوار در انتخابات:
مقصودی و سبحانی فر به بهارستان رسیدند
شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۶
۶۷
 
با پایان شمارش صندوق های رای نمایندگان منتخب مردم سبزوار در دهمین مجلس شورای اسلامی مشخص شدند.
به گزارش سلام سربدار، معاون استاندار و فرماندار سبزوار در گفت و گو با مهر بیان کرد: از بین آراء شمارش شده حسین مقصودی با ۱۰۲هزار و ۳۴۵ رای و رمضانعلی سبحانی‌فر با ۷۵هزار و ۳۰۸ رای به عنوان دو کاندیدای منتخب با بیشترین آرای کسب کرده هستند.

احمد برادران بیان کرد: همچنین عنابستانی با کسب تعداد ۵۵ هزار و ۶۷۸ رای، علی بروغنی با ۴۹ هزارو ۵۸۲ رای، محمد رضا راه چمنی با ۴۵ هزارو ۱۹۶ رای، علی اصغر آبسالان با ۲۴ هزار و ۱۳۴ رای به ترتیب نفرات سوم تا ششم این دوره انتخابات مجلس شدند.

وی افزود: اولویت اصلی در انتخابات ۷ اسفندماه حضور و مشارکت پرشور همه اقشار جامعه بود که خوشبختانه این امر به خوبی محقق شد و طبق آخرین آمار بیش از ۷۰ درصد مردم سبزوار در این حماسه ملی در پای صندوق های آراء حضور بهم رساندند تا در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

احمد برادران با بیان اینکه در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بالغ بر ۳۴۰ هزار نفر در سطح حوزه انتخابیه سبزوار واجد شرایط رای‌ دادن بودند، افزود: روز گذشته بیش از ۲۶۰ هزار نفر در انتخابات شرکت کردند که و این حضور یک رکورد بی سابقه در کارنامه این شهرستان است.

وی ادامه داد: از حوزه انتخابیه ۱۸ نفر کاندیدای مجلس شدند که با اتمام ساعت رای گیری بلافاصله شمارش آراء در محل شعب توسط نمایندگان فرماندار و هیات های بازرسی و نظارت اجرائی شد.

برادران یادآور شد: از حوزه انتخابیه سبزوار دو نماینده راهی بهارستان خواهد شد که مقصودی و سبحانی فر با بالاترین آراء به عنوان نماینده مردم در دهمین دوره انتخابات شورای اسلامی معرفی می شوند.
Share/Save/Bookmark


رضا از جوين
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۰:۴۴:۱۵
مردم فهيم و دلسوز سبزوار جوين جغتاي با راي آگاهانه خود جواب محكمي به امثال راه چمني دادند كه هر زمان مردمت را فراموش كردي آن روز پايان عمر اجتماعي فرد خواهد بود (40996)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۰۰:۱۱
رضا از ایالت جوین آمریکا! (41002)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۱۲:۳۹
همین اتفاق برای محسنی ثانی هم خواهد افتاد.... (41008)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۲۹:۵۹
شما بفکر عمر اقتصادی شهر خودت باش که با این انتخاباتون رو به پایانه.ساده لوح راه چمنی توی تهران به اندازه کافی پست و مقام داره (41077)
 
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۰:۴۹:۱۸
به فرماندار محترم تبریک بایدگفت! (40998)
 
احمد
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۱۹:۰۶
مگه فرماندار چه کار شاقی انجام داده؟ باید به مردم تبریک گفت. باید به رهبری و به نظام تبریک گفت (41065)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۰۵:۱۱
به نام منتخب هستی
مشکلات کاندیداها قبل یا بعد از کاندیداتوری آنها مربوط به پیش از انتخابات بوده .
اکنون که دست تقدیر الهی این دو عزیز را راهی مجلس کرده ضمن عرض تبریک به ایشان از همه هشمهریان و خبرنگاران سبزواری عاجزانه تقاضا دارم تمام تلاش خود را مبذول دارند تا شهری آباد تر از گذشته را شاهد باشیم .
درگیری های گذشته گذشته باید به فکر آینده باشیم و شهری زیبا
به دو نماینده محترم شهرمان که احترامشان بر ما واجب است هم دو نکته را یادآوری میکنم
اولا خدا را در همه کارهایشان مد نظر بگیرند دوما کاری که به صلاح مجموعه شهرستان است انجام دهند بلکه فرجی در مشکلات شهر ایجاد شود .

یا علی (41004)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۳۷:۳۶
اونا رفتن بهارستان شما برو كشكتو بساو خخخخخخ (41015)
 
موسی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۴۲:۰۰
اصلا حقشان نبود
والسلام (41017)
 
حمد
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۱۷:۳۷
برادر یا خواهر گرامی
شما کی هستی که از جایگاه حق یا ناحق بودن حرف میزنی؟
یعنی چون کاندیدای مورد نظر شما رای نیاورد انها حقشان نبود؟؟ (41064)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۳۳:۱۲
کاندیدلی مورد نظر من مردونه اومد پای انتخابات و بهش افتخار میکنم که از فقر مالی و فرهنگی مردم سواستفاده نکرد و چوب حراج به آرا و اندیشه هاشون نزد.دکتر راه چمنی یک مرد تمام عیار و پایبند اخلاق.وای به حال ماست که بدون فکر و منطق فقط به امروزمون فکر میکنیم و برای رأی و اندیشمون هیچ ارزشی قایل نیستیم (41078)
 
زرقانی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۴۷:۲۳
با عرض تبریک به این دو نماینده به نظر من راه چمنی و محسنی بزرگترین بازنده های انتخابات بودند. کسانی که مردم خود را فراموش کردند. کسانی که از مردم تنها پلی ساختند برای رسیدن به موفقیت های بالاتر در کلان شهر تهران و مشهد و این مساله را دو نماینده جدید باید به خوبی درک کنند. ناگفته مشخص است که به دلیل مشکلات اقتصادی مردم در این دوره بیشتر به عملکرد افراد رای دادند تا طیف فکری و حزبی آنها و این روال در اینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد. (41018)
 
حماسه 7 اسفند
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۵۰:۴۶
محسنی اصلا این دوره نامزد نشد که بخواد ببازه یا ببره ضمنا از قبل ازاینکه نماینده سبزوار شه پست های ومقامات عالی در مشهدوشهرهای دیگه رو تجربه کرده بودپس این حرفای شما شاید برای راه چمنی درست باشه اما درباره محسنی صدق نمیکنه (41082)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۴۹:۴۳
مردم با انتخاب اقای مقصودی با رای بالا نشان دادند قد ر کار و زحمتکشی مسولین را میدانند درود بر مردم فهیم سبزوار حالا نوبت شماست اقای مقصودی از عاقبت امثال راه چمنی عبرت بگیرید (41019)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۲۸:۲۲
دم عيد و بازار همه جور خريد فروش داغ و مردم سبزوار هم كه عاشقققق فروش و بده بستون .خب معلومه فروشنده ها سود میکنننن .اینهمه فهم و کماللللللل (41035)
 
احمد
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۲۲:۲۰
تبریک به اقای مقصود و طرفدارانش
بله درس عبرت بگیرید به فکر انتقام نباشید پاسخ هوچی گری های بعضی رو به خدا واگذار کنید. اوست که در جای حق نشسته. الان زمان اتحاد است و زمان رفاقت (41066)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۵۱:۴۸
تبریک به فامیل های آقای مقصودی که از سال آینده رییس ادارات سبزوار میشوند (41020)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۵۸:۰۳
خخخخخ (41024)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۲۹:۰۶
یه تبریک هم میگیم به کسایی که دیشب پول اجیل و شیرینی شب عیدشون رو در آوردن (41036)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۵۶:۴۴
با سلام
مشکلی که ما همیشه داریم این است که مردم نفهمیدند وظیفه نماینده مجلس با شورای شهر و شهرداری چه فرقی دارد
وظیفه اصلی نماینده مجلس قانونگذاری است نه اباد کردن شهر
اباد کردن شهر وظیفه شهرداری است (41023)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۴:۰۶
سلام با موفقیت روز افزون شما دو نماینده عزیز در مجلس شورای اسلامی لطفا به فکر این مالیاتهای گزاف که اداره دارایی برای این شقلهای کم در امد نسخه میکند باشید سر بلند وپایدار باشید (41029)
 
مسعود
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۷:۴۷
کاملا باهات موافقم دوست عزیز. کاش مردم آگاهانه تر رای میدادند. (41031)
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۱۸ ۱۵:۳۶:۳۷
حتما همونی که شما بهش رای دادی ومردم بهش رای ندادن خخخخخخخخخ (41319)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۳۰:۵۶
مردم ما این رو هم نفهمیدند رأی شون خیلی بیشتر از یک کیلو تخمه شب عید ارزش داره که معاوضه نکنن (41038)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۹:۴۳:۳۸
سلام
مردم خوب مي فهمند ،‌اين مسئولين هستند كه نفهميدند و مرردم رو به اين روز انداختند كه به قول شما اجيل شب عيد شون رو از فروش راي به دست بيارند
اين ما بوديم كه خوب كار نكرديم و نفهميديم حديث حضرت رسول يعني چي كه اكه فقر بياد ...
رفيق بايد خودمون رو اصلاح كنيم
بايد بفهميم و بفهمونيم ام القرا بودن جهان اسلام هزينه داره مثل شعب ابيطالب در محاصره هم قرار گرفتيم كار خودمون رو انجام بديم و اينقدر رشد كنيم كه بدر و خيبر بوجود بياريم
رفيق عقبيم به مردم گير ميديم (41161)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۳۷:۱۴
شخصی بهتر از مقصودی و سبحانی در بین این افراد نبود، شعار دادن به چه درد مردم میخوره، مردم یه نماینده ی دلسوز میخان، با این رای مردم جواب کسایی که فقط بلندند جنجال کنند که چنین و چنان را دادند (41040)
 
حمید
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۱۰:۵۹
اتفاقا مردم خوب میفهمن مشکل اینه که وقتی همه نماینده ها به فکر حوزه خودشون هستن و کارخونجات و امکانات رو به طرف شهر خودشون میبرن بقیه هم مجبورن اینکارو بکنن الان چند ساله نماینده های ترک زبان به اسم سبزوارر برای جوین و جغتای امکانات بردن ولی سر خود سبزوار بی کلاه مونده با این همه مشکلات و بیکاری که بیداد میکنه.من انتخاب اقای مقصوذی رو بریک میگم مردم خوب انتخابی کردن تنها کسی که به فکر شهر بود... (41041)
 
خودم
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۳۶:۴۰
اتفاقا مشکل توی این دودستگی ها و سطح فکر امثال شماست .چه فرقی میکنه کارخونجات کدوم قسمت سبزوار ساخته بشه یا نمایند ه امون ترک باشه یا فارس.مهم اینه که برای جوون سبزواری چه ترک زبان چه فارس اشتغالزایی بشه مهم اینه که فردی که روی صندلی مجلس میشینه قدرت و نفوذ داشته باشه وکاری برای عمران سبزوار کنه مگه جوین و حغتای یک قاره دیگه است که جوون سبزواری نتونه توی کارخونه جات اونجا مشغول بکار بشه ومتاسفانه بیشتر ی هاباطرز تفکر شما رأی دادندو مطمئن باشید از طرح های عمرانی نه تنها توی سبزوار که همون اطراف هم دیگه خبری نبود.هشتاد درصد کارخونه جات بزرگ زمان راه چمنی تاسیس شد.واقعا متاسف بخاطر این طرز تفکری که ترک رو لز فارس و مناطق یک شهرستان رو از هم جدا میدونه (41055)
 
هوشیار
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۲۰:۰۱:۵۸
از قضا سبحانی هم فارسه و ترک نیست در ثانی تو این 4 سال کارگاه هم برای جغتای و جوین راه ننداخته در ضمن وقتی سبزوار اب برای خوردن نداره ابهای داورزن را تو لوله کرده اورده اند انتظار داری نیروگاه برق ابی و پتروشیمی و فولاد و.... که حداقل به یک رودخانه اب نیاز دارند تو خیابان بیهق افتتاح کنند!! (41163)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۰۸:۰۷:۵۹
فقط ابهای زیرسطحی ناشی از دهها قنات قدیمی در سطح شهر و اب ناشی از تصفیه فاضلاب چندتا کارخانه فولاد و نیروگاه را جوابگوست ولی کو تدبیر و انصاف!!!!!!!!!! (41266)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۱:۵۸:۳۴
مردم سبزوار باز هم در انتخاب اصلح کم گذاشتند
نماینده ای که قبل از نماینده شدن کار خلاف قانون و شرع می کند چه انتظاری از او دارید نمیدانم (41025)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۰۰:۳۷
نماینده ای که وقت تبلیغ خدا را فراموش منیکند و رای مردم را می خرد و وعده های پوچ می دهد حالا منیخواهد به فکر خدا و شما بیفتد!؟! (41026)
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۹:۳۱
باز هم مردم سبزوار کسانی رارراهی سبزوار کردند ک شایستگی نداشتند,کسی نفر اول شد ک تخلفتش برای همه اشکار بود,کسی نفر اول شد ک در دوران شهرداری,تا توانست جیب خود و اقوامش پر از پول کرد,کسی نفر اول شد که در زمان تصدی مقام شهرداری,تمانی اشناها و اقوامش در شهرداری صاحب شغل و مقام شدند...وای بر ما مردم سبزوار,که یک نماینده برای ابادی جوین و یک نماینده برای ابادی املاک شهردار قدیم به مجلس فرستادیم و هماند گذشته خوده شهر سبزوار بدون نماینده در شهر باقی ماند... (41033)
 
علی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۵۹:۰۲
واقعاً خجالت داره که بی دلیل به مردم تهمت میزنی. مردم خودشون میدونن کدوم حرف تهمت و دروغه و به درستی تصمیم میگیرن.
آوردن صد و سه هزار رای و پیروزی قاطع در انتخابات دلیل محبوبیت و اقبال آقای مقصودی در بین مردم سبزواره...
امیدوارم که هر دو نماینده شهرمون قدردان این اعتماد مردم باشن و برای سربلندی و آبادانی شهرمون تلاش کنن. (41084)
 
محمد رضا
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۴:۰۱:۰۶
شما که این همه ادعا میکنی برای دوره بعدی خودت برو کاندید شو (41147)
 
امیرعلی دامرودی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۲۲:۵۵
من که اصلا خوشحال نیستم چون که می خواسته به جای سبحانی فر اقای بروغنی باشند (41034)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۲۹:۱۲
مقصودی کم تو شهرداری خورد حالا نوبت مجلسه. سبزوار با این نماینده ها هیچوقت پیشرفت نمیکنه (41037)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۳۹:۵۸
بله و اصلا از خودشون نمی پرسن چطوری میشه چطوری این اقا تایید صلاحیت شد پس اگر تایید صلاحیت شد چرا از سمت شهر داری عزل شد چرا مرتبه اول و دوم تایید صلاحیتش رد شد و یک دفعه روزی خارج از روز قانونی صلاحیتش تایید شد.هرچی به سر این مردم بی فکر بیاد حق شونه.همینهایی که رأی شون رو با بی تدبیری انداختند خیلی زود به اشتباهشون پی میبرند و صدای فریادشون از همه بلندتره (41080)
 
یک فرهنگی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۲:۳۵:۵۹
آقای مقصودی باید بدونه که مردم نظاره گر کارهای وی هستند اگه به رای مردم احترام نزاره و دنبال باند باز و غیره بره مطمئن باشه همین سرنوشت آقای بروغنی و راه چمنی و محسنی برای 4 سال دیگه در انتظارشه (41039)
 
خودم
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۱۴:۱۴
شما چطور فرهنگیی هستی که چنین سطحی نگر هستی.شما فکر کردی دکتر راه چمنی به رأی من و شما واسه پست مجلس یا صندلی مجلس نیاز داشته.نخیر دکتر راه چمنی قدرت و نفوذش از نماینده های مجلس خیلی بیشتره پست و مقام هم داره اگر اومد کاندیدا شد فقط بخاطر من و شما بود دکتر با رأی نیاوردن چیزی رو از دست نداد این ما هستیم که خیلی چیزها رو از دست دادیم.سبحانی که توی این چهارسال خودش رو نشون داد امیدی بهش نیست اما امیدوارم حداقل اقای مقصودی توی مجلس منصفانه به مصوبات رأی بده وضع جوونها و معیشت ومردم رو در نظر بگیره و دور از ناصادقیها برای مردم کار کنه و یک ماه به انتخابات بعدی نیاد کلنگ افتتاح انواع و اقسام طرح ها رو به زمین بکوبه و بیمارستان نیمه کاره افتتاح کنه تا مردم ساده دل رو فریب بده.امیدوارم درد مردم رو بفهمه (41042)
 
110
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۲۷:۵۹
جوش نزن این روزا هرکی برده مجلس به فکر منافع خودشه،آقای مقصودی کار بلدیشوتو زمانی که شهردار بدود با آوردن اعضای خانواده و اقوامش به شهرداری نشون داد،این آقای مقصودی میخواد مشکل جوانارو حل کنه ؟ (41048)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۴۸:۳۵
باسلام مردم سبزوار نشان دادند که قدر زحمات آقای مقصودی رو دانسته و میدانند، وای به حال پسندیده از فردا دهنش سرویسه (41061)
 
رضا از جوين
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۰۲:۳۱
عزيز جان همه ميدونن تو مدتي كه راه چمني نماينده سبزوار بود تمام فاميلش را در پست هاي كليدي قرار داد و كلي امتياز براي فاميلش لحاظ كرد در صورتي كه هيچ توجهي به كساني كه در روستا ها معرفي اش كردن و زماني كه يك جوان ناشناس خام بود اومدن به همه معرفي اش كردن نكرد ، اين دوره هم تمامي كساني كه بزرگان شهر و روستاها بودن دورش را خالي گذاشتن تا متوجه بشه بدون حمايت هيچ عددي نيست. وقتي چهار تا بزرگتر و ريش سفيد توي ستادش منتظر اومدن آقا مينشستن، ايشون با يك غرور و تكبري وارد ميشد و بدون احترام به افراد ميرفت تو اتاقش
اينم نتيجه شه
عمر راه چمني از نظر سياسي و اجتماعي به پايان رسيد (41073)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۹:۲۶:۱۳
آخی... باشه هر چی خودت بگی! (41247)
 
محمد
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۲۴:۰۹
تبریک به مقصودی و سبحانی فر (41045)
 
همونی که
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۲۷:۲۴
فقط این جوانان ووضعیت ورزش انان در روستا ها فراموش نشود اقای مقصودی خودتان که میدانید (41046)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۵:۴۸:۲۸
همونی که کلی وعده وعید بهش دادی .خب چرا حرفت رو نصفه گفتی.اغااااا اون عصای حضرت موسات رو در بیار بزن زمین یه ورزشگاه بزن وسط کویر به بزرگی ورزشگاه آزادی تا این ورزشکار روستایی ما از رای دادن بهت پشیمون نشده (41081)
 
مجید
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۶:۱۹:۰۳
آقای مقصودی دیگه تا چهار سال با شما کاری نداره میخواد وقت بزاره واس اقوامش (41087)
 
morteza.a
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۲۷:۴۵
با سلام,حالا که آقایون مقصودی و سبحانی فر انتخاب شدن باید تمام تلاششون رو برای این رای مردم بزارند ولی به شخصه از آقای مقصودی توقع بیشتری دارم که به مشکلات مردم رسیدگی کنند آقای سبحانی هم ک قبلأ بودن و مشخص شده که بیشتر حامی منافع خودشونن تا مردم (41047)
 
م
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۳۷:۳۷
آقای راه جمنی نمیتونه از پله های مجلس بره بالا که وحرف بزنه.ایشون با صغر سنی تونست کانیدا بشه.فردی با این سن و سال چیکار میتونه بکنه بنظر شما.همینکه امثال بروغنی و راه چمنی و عنابستانی نرفتن خودش بزرگترین پیروزیه (41056)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۵:۲۸:۲۷
داغید حالیتون نیس که جناب عنابستانی چقدر میتونستند واسه شهر مفید باشن.برا این طرز تفکرتون متأسفم (41203)
 
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۳۹:۴۱
بعصی ها که این همه ازین بنده خدا بد گفتید جوابتونو ازمردم گرفتید توبگو خدا با ادم باشه (41059)
 
مرتضی
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۳:۵۸:۰۳
هه هه هه هه ... سایت سلام سربدار بهت تسلیت میگم! هرچی خواستی با شایعه پراکنی و سیاه نمایی عنابستانی رو بیاری بالا نتونستی و مردم به تفکراتت پاسخ منفی دادن!! حالام جراتشو داری انتشار بده پیاممو... (41062)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۵:۲۶:۳۱
بر بابا ،چیزی که به منافعتون و پلو خورشت هر شبتون لطمه بزنه رو میگید شایعه .واقعا که برا تو و امثال تو متاسفم که چشما تو نو بستین و حقیقت رو نمیبینید.متأسفم برات.... (41202)
 
امیر
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۴۴:۵۷
بنظر من مردم بیشتر رای دادن تا عنابستانی و بروغنی رای نیارن که همینطور هم شد.اگه کمی شل مینداختیم الان عنابستانی و بروغنی در اومده بودن.البته در مورد علم الهدی اینطور نشد. (41069)
 
امیر
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۱۴:۵۸:۱۶
باشه بهش میگم. تو فعلا اتیشتو خاموش کن غم اخرت باشه (41071)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۲۰:۲۵:۱۴
واقعا متاسفم برای دیار سربداران (41107)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۲۱:۵۴:۵۸
ای کاش ی فرد پرنفوذواردمجلس میشدن خداوکیلی نماینده هامون تومجلس نفوذندارن ای کاش دکترراهچمنی میرفت مجلس نمایندمون درحدشهرمون نفوذدارن درحدکشوری نداره


-- (41112)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۱۰:۲۸:۲۹
خخخخخخخخخخخ (41280)
 
منصف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۲۲:۰۸:۱۵
اگر در شبهای آخر این اختلاف بین دو نماینده اصولگرا نمی افتاد یقینا یکی از انها بجای سبحانی بالا بود . همیشه دست الهی و لطف الهی با همدلی است نه با اختلاف و اتهام زنی و تخریب . نتیجه اختلاف تک رایی شد که به زیان هر دو نفر شد . و اعتبار شورای معتمدین هم قربانی این خود خواهی ها (41114)
 
مينا
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۰:۲۵:۲۸
اينقدر با هم كل كل نكنيد بابا
به هر حال هر كسي وارد مجلس بشه به فكر خودش و اطرافيانش هست . حالا در كنارش اگه بتونه حرفشو خوب بزنه و به فكر شهر و مردمش هم باشه بازم قبول (41133)
 
علیرضا
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۴:۰۵:۰۴
ایول حرف درست هم همینه مینا خانوممممم
بلاخره منی که مومنم اگه برم بازم هوای اطرافیانمو دارم
و شما دوست عزیز هم همینطور
دردود بر سبحانی و راهچمنی (41148)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۱۴:۲۴:۳۴
راه چمنی بتاریخ بد پیوست ابسالان باکاهش 10000ازصحنه انتخابات سیاسی خارج شدامینی باکاهش 10000از صحنه سیاسی خارج شد فرخی کسب 3000رای به رحمت خدا رفت (41151)
 
حسين
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۹:۵۱:۰۷
مگه سبحاني بيكار نشسته كه مقصودي مثل زماني كه اقوامش رو به شهرداري اورد باز هم اونارو صاحب مقام و منسب كنه !!! واي به حال مردم سبزوار با اين انتخابشونه (41212)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۴ ۰۰:۱۲:۳۲
ای کاش دکتر راهچمنی از تهران کاندید میشد و میرفت زیر نظر گروه اصلاحات حتمارای میورد کاش از سبزوار کاندید نمیشداگه از تهران کاندید میشد شک نکنید بالا میومد من از اول میگفتم کرسی مجلس مال سبحانی مقصودیه الانم میگم دکتر راهچمنی از تهران اگه کاندید میشد حتما رای میورد (41253)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۴ ۲۰:۴۷:۳۶
بله رأیش هم ملیونی بود کاظم جلالی نماینده شاهرود از تهران کاندیدا شد و بخاطر اینکه اسمش توی لیست اصلاحات بود یک میلیون رأی اورد با اینکه به اندازه راهچمنی توی اصلاحات اعتبار نداشت.ولی همون چهل و پنج هزار رأیش هم بیشتر از این صدو دو هزار رأی ارزش داره پاک و بدون ریا (41264)
 
۱۳۹۴-۱۲-۲۲ ۰۹:۱۸:۵۸
سلام سربدار تیرت به سنگ خورد دونفری را که بیشترین تخریب را علیه شان کردی رای اوردند (41381)