کد مطلب: 11295
 
گزارش تصویری/ راهپیمایی ۲۲ بهمن در داورزن
جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۲
۱
 
همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در داورزن با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان در این شهرستان برگزار شد.
شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مسیر چند کیلومتری تعیین شده را تا مصلای نماز جمعه طی کردند.

حضور چشمگیر زنان، مردان، گروه‌های مختلف صنفی، کارگران، ورزشکاران، مسئولان و ...از تمامی روستاهای این شهرستان در این راهپیمایی چشمگیر بود.

گستردگی حضور مردم در صفوف به‌هم فشرده راهپیمایی امروز داورزن به‌گونه‌ای بود که علاوه بر خیابان، سراسر پیاده‌رو نیز مملو از جمعیت شده بود.

مردم روستاهای این شهرستان با حضور گسترده در راهپیمایی این شهرستان شعارهای مرگ بر سازشگر، مرگ بر آل سعودکافر، فلسطین می‌رزمد، اسرائیل می‌لرزد، مرگ بر داعش آمریکایی و .... در راهپیمایی سردادند.

فرماندار و بخشداران، نماینده ولی فقیه در این شهرستان،مسئولین نظامی و انتظامی،روسای ادارات و سایر مسئولان این شهرستان از حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی امروز، قدردانی کرده و این حضور را نشان‌دهنده وحدت مردم جمهوری اسلامی ایران بویژه مردم شهرستان داورزن بود.

فرماندار این شهرستان در گفتگوی با خبرنگار ما گفت: دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

رضا فلاحی با اشاره به حضور چشمگیر مردم شهرستان داورزن در این راهپیمایی ضمن بی نظیر خواندن حضور مردم افزود: ۲۲ بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است حال میبینید که مردم این شهرستان نیز همزمان با سراسر کشور در این راهپیمایی حضور بهم رساندند و وحدت و یکدلی خود را نشان دادند.

وی با بیان اینکه از تمام روستاها و بخصوص شهر داورزن در این راهپیمایی شرکت کردند تصریح کرد: اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوی از این مملکت برکنده شود.

بخشدار باشتین نیز در حاشیه ی این راهپیمایی با اشاره به اینکه مردم خطه ی داورزن بویژه باشتین در طول تاریخ صحنه ساز قیام ها و نهضت های مردمی بوده اند افزود: مردم این شهرستان همانگونه که در زمان سربداران از ایجاد کنندگان صحنه ی غیرت و میهن دوستی بودند امروز هم شاهدیم حرکت ها و تجمع های مردم خطه ی داورزن نیز با شکوه بسیار خوبی برگزار می شود.

مهندس نجفی با یادآوری نام گذاری امسال به سال "دولت و ملت؛همدلی و همزبانی تصریح کرد: تمام مسئولین این شهرستان از جمله فرماندار محترم و بخشداران، نماینده گرانقدر ولی فقیه در این شهرستان، مسئولین نظامی و انتظامی،روسای ادارات و سایر مسئولان این شهرستان نیز همگام با مردم در این راهپیمایی شرکت کردند که نشان از وحدت و انسجام مردم این خطه دارد.

وی در انتها با بیان اینکه باید حداکثر تلاش را برای حضور حداکثری مردم انجام داد، اظهار کرد: هدف دشمن کم جلوه دادن حضور مردم در مراسم ۲۲ بهمن است لذا شرکت گسترده مردم خط بطلانی بر طرح ها و برنامه های دشمن بود که ما از حضور حداکثری مردم این شهرستان در راهپیمایی این روز کمال تشکر را داریم.

گفتنی است راهپیمایی با شکوه مردم شهرستان داورزن ساعت۹:۳۰ دقیقه صبح از محل گلزار شهدای شهرستان داورزن شروع و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مداحی امام جمعه ی این شهرستان و قرائت بیانیه ی این روز در محل ورودی مسجد قبای داورزن به اتمام رسید .

Share/Save/Bookmark


داورزنی حسین
۱۳۹۴-۱۱-۲۵ ۱۵:۰۹:۴۵
درود بر مردم و مسئولین فعال شهرستان بویژه فرماندار و رئیس اموزش و پرورش شهرستان داورزن (40360)