کد مطلب: 12465
 
اجرای‌طرح آرامش‌بهاری در۱۲بقعه‌متبرکه سبزوار
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۱
۱
 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار گفت: طرح آرامش بهاری در ۱۲ بقعه متبرکه این شهرستان اجرا می‌شود.
اجرای‌طرح آرامش‌بهاری در۱۲بقعه‌متبرکه سبزوار
 
حجت الاسلام والمسلمین محمد نیساری اظهار داشت: این طرح در راستای ارتقاء معرفتی، تقویت باورهای دینی و ترویج و تبلیغ سنت‌های اسلامی و خدمت رسانی مطلوب به زائران و مسافران نوروزی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح از طرح از۲۸ اسفند ماه امسال تا ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۶ ادامه دارد یادآور شد: در سال گذشته بیش از ۱۳۰ هزار زائر از خدمات این طرح در سطح بقاع متبرکه شهرستان بهره مند شدند که پیش بینی می‌شود امسال با افزایش ۲۰ درصدی زائران مواجه باشیم.

نیساری با بیان اینکه تعدادی از این امام زادگان در طول مسیر حرکت زائران قرار دارد، تصریح کرد: سعی شده تا بتوانیم در طول اجرای طرح به زائران خدمات ارزنده فرهنگی، آموزشی و علمی ارائه شود.

نیساری خاطرنشان کرد: برپایی خیمه‌های معرفت، نمایشگاه محصولات فرهنگی، ایستگاه‌های "همه واقف باشیم"، پاسخگویی به مسایل شرعی توسط مبلغین دینی، غرفه عفاف و حجاب از جمله طرح‌هایی است که در محل امام زادگان اجرا می‌شود.
Share/Save/Bookmark


دادخواه
۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ۱۸:۲۴:۳۵
آقای نیساری باید نزد مردم پاسخگو باشد که چرا و به چه دلیل آبنمای وسط حیاط امامزاده شعیب را تخریب کردند؟؟؟ آیا آنها با پول بیت المال و نذورات مردم ساخته نشده اند که حالا تخریب شده اند؟؟؟ آیا هزینه ها را درست و به جا نباید صرف کرد؟؟؟؟؟ گلدسته های امامزاده هنوز نیمه کاره رها شده اند و شما آبنمای زیبا را که هنوز چند سالی نیست ساخته شده تخریب کرده اید؟؟؟؟؟؟شما و امثالتان بایستی نزد خدا و امامزاده هم پاسخگوی این گونه کارها باشید. (43764)