کد مطلب: 12807
 
پیرو اعتراضات قبلی
پرسنل اورژانس 115 سبزوار خواستار برگزاری نظر سنجی درباره عملکرد مدیریت این مرکز شدند
يکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
۱
 
متنی که در ادامه می‌خوانید، نامه جمع زیادی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ سبزوار [پیرو نامه اعتراضی قبلی] به مسئولان شهرستان است که خواستار برگزاری نظرسنجی درباره عملکرد مجموعه مدیریت فوریت‌های پزشکی سبزوار شده اند. شایان بذکر است پایگاه خبری سلام سربدار نامه مذکور را در راستای رسالت خبری خود منتشر کرده است، بنابراین در همین راستا آماده انتشار پاسخ مسئولان اورژانس نیز می باشد.
پرسنل اورژانس 115 سبزوار خواستار برگزاری نظر سنجی درباره عملکرد مدیریت این مرکز شدند
 
بسمه تعالی
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی سبزوار؛ جناب اقای دکتر علیرضا مسلم
سلام علیکم.

انقلاب اسلامی ایران، انقلابی آزاد همراه با دموکراسی در چهارچوب قوانین مصوب جمهوری اسلامی ایران است که در بدو پیروزی این انقلاب، رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اعلام به رای گیری  با آزادی کامل کردند که در نهایت مردم با ۹۸ درصد به این نظام لبیک گفتند.

درحال حاضر با توجه به اعتراضات مختلف جمع بسیار زیادی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ سبزوار نسبت به مجموعه مدیریت این مرکز و اعلام به مسئولان ذی ربط و رسانه ها، مسئولان این مرکز تحت عنوان پرسنل، در اقدامی عجیب اقدام به تهیه نامه ای که به این نامه پیوست می شود نمودند و در آن معترضان را قلیل و دوستداران را کثیر شمردند و به اجبار از پرسنل امضاهایی را اخذ کردند و همه چیز را در اورژانس خوب جلوه دادند. مسئول محترم توجه شما را به چند نکته در خصوص تهیه نامه ذکر شده و جمع آوری امضاهای به اصطلاح آزاد جلب می کنیم:
۱) نامه در دست مسئولان پایگاه های شماره یک و پنج شهری می باشد که اصول ایمنی و حراستی در آن رعایت شده است و امضاها از پرسنل و نیروها در برگه ای جدا گرفته می شود.

۲) کلیه پرسنل مجبور به امضا می باشند بجز پرسنل شهرستان های همجوار جوین، جغتای و... که متوجه این نامه نیستند.

همه پرسنل بخاطر شرایط حاکم به اورژانس ۱۱۵ سبزوار اعم از نیروهای شرکتی، پیمانی، قراردادی، تبصره ای و رسمی مجبور به امضا به دلیل زیر می باشند: نیروهای شرکتی، پیمانی، قراردادی و تبصره
بدلیل حفظ هویت نگارنده‌های نامه فوق، این نامه بدون امضا پرسنل به مسئولین شهرستان ارجاع داده شده است.
ای مجبور به امضا هستند زیرا این امر کنترل و شناسایی می شوند و کسانی که از امضا کردن خودداری کنند طی روزهای آتی با توجه به قانون و مقررات اداری، مسئولین می توانند با بهانه های مختلف اقداماتی را انجام دهند. اکنون از شما مسئول محترم سوال دارم آیا اگر شما در شرایط حاکم بودید اقدام به امضا نمی کردید؟ آزادی بیان کجاست؟

جالب است که بعد از جمع آوری امضاها توسط آقایان ... و ... که حتی در مواردی اقدام به تهدید پرسنل و نیروها کردند، همه چیز را به ریاست دانشگاه و رسانه ها و شهروندان خوب جلوه می دهند. مسئول محترم مردم بیدار و هوشیارند و در اکثر موراد دارای سبک و نظر می باشند.

از شما مسئول محترم تقاضا داریم در شرایط بی طرف انتخابات آزاد برپا کنید تا درصد حمایت و رضایت از مجموعه مدیریت فعلی را درک کنید زیرا با وجود شرایط فعلی علاوه بر پرسنل و نیروهای مرکز، مردم و بیماران نیز آسیب می بینند و باید توجه داشت که مدیر این مرکز حدود ۵ سال است که در این جایگاه می باشد و برای همگان آشکار است که طولانی شدن مدیریت در یک جایگاه اکثر اوقات فرسودگی مدیریتی را به همراه دارد و با مشاهده وضع فعلی اورژانس ۱۱۵ سبزوار می توان به صحت این موضوع پی برد. در انتها بازهم تاکید می کنیم که در این گونه نامه ها امضای افراد، باعث شناسایی می شود و اذیت و توبیخ شدن پرسنل را به همراه دارد.

و من الله توفیق
جمعی از پرسنل رسمی-پیمانی-قراردادی-تبصره ای وشرکتی اورژانس ۱۱۵ سبزوار


رونوشت:
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار جهت استحضار و اقدام لازم
نمایندگان محترم مردم شهرستان سبزوار در مجلس شورای اسلامی جهت استحضار و اقدام لازم
امام جمعه محترم شهرستان سبزوار جهت استحضار و اقدام لازم
حراست دانشگاه علوم پزشکی سبزوار جهت استحضار و اقدام لازم
اصحاب رسانه شهرستان سبزوار جهت استحضار و اقدام لازم

"در انتها سلام سربدار اعلام میدارد که بدلیل وجود برخی غلط‌های املایی و انشایی، نامه فوق با برخی تغییرات منتشر شده است. "
Share/Save/Bookmark


۱۳۹۷-۰۵-۰۵ ۲۳:۰۰:۵۳
تا به حال مجموعه دانشگاه مدیر به این جدیت ولیاقت ندیده در صورت لزوم اسناد ومدارک ارتقا ارایه خواهد شد (44229)