کد مطلب: 11240
 
رقابت ۲۱۰۰ نفر در مسابقات قرآن مدارس سبزوار
چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۸
 
گروه فعالیت‌های قرآنی: مسئول روابط‌عمومی آموزش‌ و‌ پرورش شهرستان سبزوار اظهار کرد: مرحله شهرستانی مسابقات قرآن مدارس سبزوار با رقابت دو هزار و 100 نفر در حال برگزاری است.
روح‌الله مهری، مسئول روابط‌ عمومی آموزش‌ و‌ پرورش شهرستان سبزوار با بیان اینکه مرحله شهرستانی مسابقات قرآن مدارس شهرستان سبزوار از دهم بهمن‌ماه آغاز شد، اظهار کرد: در مرحله ابتدایی این مسابقات که قبلا با شرکت 28 هزار نفر برگزار شده بود، دو هزار و 100 نفر به مرحله شهرستانی راه یافتند که در این مرحله در 10 رشته رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه این مسابقات در دو بخش دختران و پسران در دارالقرآن نزدیک میدان کارگر برگزار می‌شود، اظهار کرد: نفرات ممتاز هر رشته بعد از این مسابقات به مرحله استانی معرفی خواهند شد و در آزمون استانی که اوایل سال آینده برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سبزوار با اشاره به اینکه مسابقات قرآن در مرحله شهرستانی از بین دانش‌آموزان برگزیده مسابقات قبلی در دو پایه متوسطه اول و دوم برگزار می‌شود، تصریح کرد: مسابقات در مرحله پایه ابتدایی فقط بین مدارس برگزار می‌شود و مرحله شهرستانی ندارد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایکنا