کد مطلب: 12979
 
عامل اصلی نزاع های خیابانی سبزوار دستگیر شد
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۹
 
سرهنگ  حسین بیات مختاری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام چندفقره شرارت ، سرقت و ایجاد رعب و وحشت توسط ۲ فرد شرور در سبزوار ، دستگیری این متهمان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات پلیس در خصوص شناسایی محل اختفاء این افراد شرور ادامه داشت و پلیس پس از کنترل و مراقبت‌های نامحسوس متهم اصلی را حالی که با تهدید اسلحه سرد در برابر ماموران انتظامی مقاومت نشان می داد و قصد فرار داشت در مخفیگاهش دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی سبزوار با اشاره به ابراز رضایت شهروندان از این اقدام قاطعانه پلیس تصریح کرد: پس از تحقیقات و بازجویی های فنی و پلیسی فرد دستگیر شده ، به ۴ فقره سرقت به عنف گوشی تلفن همراه ، ایراد ضرب و جرح عمدی و سرقت موتورسیکلت و تخریب مغازه و خودرو شهروندان اعتراف کرد .

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه همدست دیگر این متهم متواری و تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد ، اظهار داشت : متهم دستگیر شده به همراه پرونده تحویل مقام قضایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار با اشاره به ادامه تحقیقات از متهم برای کشف دیگرجرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سبزوار با همکاری آگاهانه و مشارکت مردم قانون مدار و به پشتوانه حمایت دستگاه قضایی،‌ برخوردی قاطعانه و قانونی را با افرادی که بخواهند در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کنند،رقم خواهد زد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : ایلنا