کد مطلب: 12933
 
«رونما» رونمایی شد/ همراه رونما باشید در سلام سربدار
جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸
 
بر این اساس خبرنگاران و تیم تصویربرداری سلام سربدار ضمن دعوت از تک تک نامزدهای انتخاباتی برای حضور در این برنامه، سوالاتی برای ایشان ارسال کرد. محور این سوالات در سه زمینه شخصی، مسائل بومی و کشوری ارائه شده است. همچنین در بخش جذابی به نام "بدون تعارف"، به گفتگوهای صریح و بی پرده با نامزد محترم پرداخته شده است.
«رونما» رونمایی شد/ همراه رونما باشید در سلام سربدار
 
سلام سربدار به منظور آشنایی بی واسطه با نامزدهای انتخاباتی، تحقق عدالت رسانه‌ای در موضوع انتخابات، کاهش هزینه های تبلیغاتی، افزایش شور و مشارکت مردمی در انتخابات این برنامه را از مدتی پیش تعریف و اجرا کرده است.

بر این اساس خبرنگاران و تیم تصویربرداری سلام سربدار ضمن دعوت از تک تک نامزدهای انتخاباتی برای حضور در این برنامه، سوالاتی برای ایشان ارسال کرد. محور این سوالات در سه زمینه شخصی، مسائل بومی و کشوری ارائه شده است. همچنین در بخش جذابی به نام "بدون تعارف"، به گفتگوهای صریح و بی پرده با نامزد محترم پرداخته شده است. سوالات مطرح شده در مصاحبه ها، در خبر بعدی ارائه خواهد شد.

در این رابطه، علی رغم هماهنگی های انجام شده و ارسال سوالات، تنها ۱۹ نفر از نامزدها حاضر به گفتگو شدند. در این بین ۱۵نامزد به هیچ وجه حاضر به مصاحبه نشدند.

همچنین فرصت گفتگو با باقی نامزدها از جمله محمد سردار آبادی، حسین مقیسه، علی چشمی، قاسم ریوندی، رضا شیخ شعربافان و سید احمد فاطمی نژاد به دلیل مشکلات شخصی و محدودیت زمانی فراهم نشد.

مصاحبه‌ها در دو بسته خبری طی ساعات آتی رونمایی خواهد شد.
سلام سربدار از هواداران، حامیان و طرفداران نامزد ها و سایر مردم دعوت میکند ضمن مرور مصاحبه ها، سوالات خود از نامزدها را با ما در میان بگذارید.

اسامی نامزدهای مصاحبه شده: رمضانعلی ابراهیمی، حسن پورآذین، مهدی جعفری خواه، موسی مشمول مظفرآبادی، محمود کلاته عربی، ملک محمد فرخی، محمدتقی علیخانی، بهروز محبی نجم آبادی، ابوذر تشکری صالح، علی بروغنی، صدیقه سادات توسلی نیک، علی اصغر عنابستانی، علی اکبر فراشیانی، رضا نامنی، حسن مؤمن، سید هادی زارع موسوی، ناصر فیض آبادی، مصطفی محمدی رئوف، ابوالفضل علی آبادی

برای مشاهده فایلهای تصویری مصاحبه های نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی میتوانید به قسمت آخرین اخبار سایت پایگاه خبری سلام سربدار مراجعه نمایید.
Share/Save/Bookmark