کد مطلب: 12303
 
ظرفیت مناسبی برای توسعه صنایع قطعه سازی سبزوار شکل گرفته است
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۹
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ظرفیت مناسبی برای توسعه صنایع قطعه سازی سبزوار شکل گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازسبزوار ، رمضانعلی سبحانی فر امشب در دیدار با صنعتگران سبزواری اظهار داشت: امروز شیوه های سنتی فروش محصولات در بازار پاسخگوی مشتریان نیست و شاهد هستیم که افراد با شیوه های نوین تولیدی و فروش در بازار حضور دارند.

وی با بیان اینکه امروز صنایع کوچک با تولید برخی محصولات به رقابت با صنایع بزرگ پرداخته اند، تصریح کرد: تولید ارزان، رغبت مردم به خرید محصولات تولیدی و قیمت ارزان تولید سبب شده امروز بازار مصرف تا حدودی در اختیار این افراد باشد.

سبحانی فر اظهار داشت: این صنایع کوچک دارای مجوزهای قانونی هستند و نمی توان آنان را از بازار فروش محصولاتشان محروم کرد.در همین جهت به صنایع بزرگ توصیه می شود تا با استفاده از شیوه های نوین بازاریابی، تولید و فروش، محصولاتشان را به بازار عرضه کنند.
سبحانی فر با اشاره به وجود کارخانه تولید شیشه بالابر در سبزوار نیز افزود: این کارخانه با ظرفیت تولید ۱۰ هزار شیشه بالابر زمینه مناسب برای تامین نیازهای صنایع خودروسازی کشور را دارد.
وی عنوان کرد: حدود ۱۵۰ واحد قطعه سازی در شهرستان سبزوار فعال هستند که بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در این بخش مشغول به کار شده اند.
سبحانی فر گفت: این صنایع زمینه مناسب برای تامین نیازهای صنایع بزرگ در حوزه خودرو سازی و سایر صنایع را دارند که توجه به این بخش سبب ایجاد اشتغال برای تعداد زیادی از جوانان می شود.
Share/Save/Bookmark