کد مطلب: 12853
 
شکایت علوم پزشکی سبزوار از سلام سربدار بدلیل انتشار پیام مخاطبان!
چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۲
۶
 
شکایت علوم پزشکی سبزوار از سلام سربدار بدلیل انتشار پیام مخاطبان!
 
نهم مهرماه سال جاری، پیامی مردمی با موضوع «رفتارهای غیرشرعی در بیمارستان مبینی» منتشر شد که علوم پزشکی بلافاصله با انتشار جوابیه ای آن را کذب خواند و قصد منحرف کردن اذهان عمومی از اصل قضیه را داشت.

سلام سربدار ضمن انتشار جوابیه علوم پزشکی، دفاعیات خود را نیز منتشر کرد. اما پس از گذشت چند روز، دانشگاه علوم پزشکی از سایت خبری سلام سربدار به جرم «نشر اکاذیب به قصد اِضرار» شکایت کرد.

شکایت از سلام سربدار در حالی است که این گونه رفتار ها مسبوق به سابقه است و در چندسال اخیر، بارها توسط مردم مطرح شده ولی متاسفانه پیگیری ای توسط مسئولین صورت نگرفته، و تبدیل به یکی از مطالبات اجتماعی مردم سبزوار شده است.

اما موضوع دوم شکایت علوم پزشکی بابت انعکاس مشکلات پرسنل اورژانس ۱۱۵ است؛ مشکلاتی که از مدتها قبل مسکوت نگه داشته شده...!

اینگونه پاسخ ها به انتقادات مردم و کارکنان، چیزی عجیبی نیست؛ زیرا هنوز جمله مبارک رئیس علوم پزشکی خطاب به خبرنگاران را فراموش نکرده ایم: « ۵ سال است که دارید می‌نویسید، من هم یک پاسخ ندادم. حالا اثربخشی نوشته‌هایتان را هم ببینید! چه چیزی به ضررش من شد؟ آیا مرا بر داشتند، سنواتم را ندادند؟ توبیخم کردند؟ چه کار شد؟»

سلام سربدار در پایان اعلام میدارد که در راستای رسالت خبری خود، همچنان اماده انتشار پیام و انتقادات مخاطبان و دفاع از حقوق شهروندان می‌باشد.
Share/Save/Bookmark


آینه چون نقش تو بنمود راست ... خود شکن آینه شکستن خطاست
Italy
۱۳۹۷-۰۸-۰۳ ۱۱:۴۸:۳۸
به نام خدا
علوم پزشکی سبزوار گفته نشر اکاذیب پس یعنی آن چیزی که سایت سلام سربدار نوشته کذب و دروغ بوده ... پس یعنی پزشک و پرستار و کارمند آقا توی اتاق های مخصوص خانم ها در بیمارستان مبینی نداره ، یعنی حقوق اورژانس 115 رو کامل و به موقع دادن. خب اگه این جوریه که یک کپی از آخرین فیش حقوقی واریزی اورژانس 115 بذاره و یک گزارش هم از بیمارستان مبینی پخش کنه . تا افکار عمومی ادعای علوم پزشکی رو باور کنه ، قول تون می دم که نه تنها سلام سربدار ، که هیچ رسانه ای علیه تون مطلب ننویسه . (44315)
 
محمدی
Italy
۱۳۹۷-۰۸-۰۳ ۱۱:۵۳:۱۲
امیدوارم که یه روز به جای شکایت از این و اون ، پاسخگویی و حل مشکل
رو یاد بگیریم . اون انرژی ای که گذاشتن برای رفتن به دادگستری و نوشتن دعوی و شکایت از سایته این جا ، اگه یه زنگ میزدن به مسوولان 115 که " الو ... حقوق بچه های اورژانس رو بدین " و یه زنگ هم به مبینی که " تا پرسنل خانم هستن ، دیگه آقا نره توی بیمارستان مبینی" راحت تر نبود؟ (44316)
 
احمدی
۱۳۹۷-۰۸-۰۵ ۱۸:۱۶:۳۱
سلام . می دونستین رییس بیمارستان شهیدان مبینی یک آقا هستن؟
آقای دکتر غلام عباس کافی متخصص پزشکی قانونی. البته آدم خیلی خوبیه ولی خب این بنده ی خدا هر جایی که برای بازدید از بخش ها بخواد بره که خانم هستن. (44317)
 
م
۱۳۹۷-۰۸-۰۵ ۱۸:۱۷:۴۶
دکتر مسلم خودش خوبه ، دور و بری هاشن که اطلاعات غلط بهش میدن (44318)
 
خانم علوی
۱۳۹۷-۰۸-۰۷ ۲۳:۱۶:۴۵
این ها همش دروغه.
سلام سربدار هم از خودشونه. دلیل اش هم کلی مطلبه که درباره ی علوم پزشکی و کارهای مثبت اش قبلا نوشتن .وفقط برای این که دروغ هاشو باور کنن هر چند وقتی یک انتقادی چیزی هم چاپ میکنن. وگرنه علوم پزشکی خیلی باشخصیت تر از این حرف هاست که بخواد واسه دو تا مطلب که علیه اش بوده در مقابله اون همه تعریف و گزارشه مثبت قدیم تر ، شکایت کنه (44319)
 
الف
۱۳۹۷-۰۸-۰۸ ۰۱:۴۶:۵۰
اقا صلوات بفرستین ... بیاین روی همو ببوسین ، با هم اشتی کنین:) (44321)