کد مطلب: 12556
 
حسین مقصودی/
پیامد عملکرد روحانی، افزایش واردات و رها شدن نیروهای داخلی بود
سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
۱
 
نماینده سبزوار در مجلس گفت: آقای روحانی در ۴ سال اخیر همه انرژی کشور را بر روی برجام صرف کرد، اما به نتیجه هم نرسید؛ در نتیجه نیروهای داخلی کشور به وضع خود رها شدند که از جمله پیامدهای آن افزایش واردات به کشور بود.
به گزارش سلام سربدار حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید مجدد رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جاری بر موضوع اقتصاد مقاومتی گفت: رهبری با توجه به اوضاع و احوال حاکم بر کشور در ۴ سال اخیر در صددند مکرر به مردم یادآوری کنند که کشور را باید از درون ساخت.

وی ادامه داد: آقای روحانی در ۴ سال اخیر همه انرژی کشور را بر روی برجام صرف کرد، اما به نتیجه هم نرسید؛ در نتیجه نیروهای داخلی کشور به وضع خود رها شدند که از جمله پیامدهای آن افزایش واردات به کشور بود.

مقصودی با ذکر این نکته که اقتصاد مقاومتی در ۴ سال اخیر به جای اینکه سرلوحه کار قرار گیرد رها شد، گفت: واردات به کشور هم به لحاظ ریالی و از جهت اقلام افزایش یافت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با یادآوری اینکه سوابق کاندیداها با قابلیت‌های آنان جهت پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی ارتباط تنگاتنگ دارد، تصریح کرد: عمده سوابق آقای روحانی نه اجرایی بلکه امنیتی بوده است، درحالی‌ که آقای قالیباف در سن ۱۸ سالگی فرمانده لشکر در جبهه‌ها بوده است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : فارس


فروهر
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۰۹:۴۸:۵۸
درود بر جناب مقصودی عزیز .......به امید پیروزی دکتر قالیباف (43883)