کد مطلب: 12538
 
کارکرد شعبه برخورد با تخلفات انتخاباتی چیست؟/ چرا خبری از برخورد با متخلفان نیست؟
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۷
 
دادستان عمومی و انقلاب سبزوار در کارگاه آموزشی و توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراها گفته است شعبه ویژه برخورد با تخلفات انتخاباتی تشکیل شده و قرار است با همکاری ضابطان قضایی با متخلفان برخورد شود. طبق گفته های دادستان، مخدوش کردن مبلمان شهری، آسیب زدن به امول بیت المال و تبلیغات غیر از موعد مقرر، تخلف محسوب می شود. حال باید این سوال را از دادستان محترم پرسید که چرا شعبه ویژه برخورد با متخلفان انتخاباتی دیر تشکل شده است؟
کارکرد شعبه برخورد با تخلفات انتخاباتی چیست؟/ چرا خبری از برخورد با متخلفان نیست؟
 
به گزارش سلام سربدار، دادستان عمومی و انقلاب سبزوار در کارگاه آموزشی و توجیهی نامزدهای پنجمین دوره انتخابات شوراها گفته است شعبه ویژه برخورد با تخلفات انتخاباتی تشکیل شده و قرار است با همکاری ضابطان قضایی با متخلفان برخورد شود.

طبق گفته های دادستان مخدوش کردن مبلمان شهری، آسیب زدن به امول بیت المال و تبلیغات غیر از موعد مقرر، تخلف محسوب می شود.

حال باید این سوال را از دادستان محترم پرسید که چرا شعبه ویژه برخورد با متخلفان انتخاباتی دیر تشکل شده است؟ آن هم وقتی که از دو ماه گذشته شاهد انواع و اقسام تبلیغات در سطح شهر هستیم.

و اینکه در این چند روزی هم که از عمر این شعبه می گذرد چه کارایی داشته است؟ آنچه که مردم در سطح شهر شاهد آن هستند تبلیغات رسمی کاندیداها در سطح شهر است. هم ستادهای شان راه افتاده است و هم بنرهای شان به چشم می‌آید. بیلبوردهای شهر هم که رسما در خدمت کاندیداهاست برای تبلیغات.

آنچه که می تواند جلو این بی قانونی ها را بگیرد برخورد به موقع و اعلام آن است که مردم قانون دادن های قانون شکن را بهتر بشناسند.

در این شرایط که هیچ برخوردی با انواع و اقسام بی قانونی ها نمی شود کلاه سر آنهایی می رود که می خواهند به قانون پایند باشند.
Share/Save/Bookmark