کد مطلب: 10567
 
سه کشتـه و زخـمی بر اثـر واژگونی پیکان در جاده سبزوار - اسفراین
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۳
 
معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پیکان در جاده سبزوار - اسفراین یک نفر کشته و دو نفر مصدوم شدند.
عباس معصومی صدر افزود: این حادثه ساعت ۱۳ و ۱۰ دقيقه در كيلومتر ۷ جاده سبزوار – جوين (بعد از سه راه افچنگ) رخ داد يك دستگاه خودرو پيكان واژگون و بر اثر آن راننده در دم جان باخت و سرنشين آن مصدوم شد.

وی گفت: مصدومان سانحه توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ سبزوار برای مداوا به یکی از مراکز درمانی این شهر منتقل شدند.

وي با بيان اينكه به محض اطلاع حادثه ، ۵ نفر از نيروهاي امداد و نجات سازمان آتش نشاني سبزوار با دو دستگاه خودرو سبك و سنگين از ايستگاه هاي شماره ۳ و دو به محل حادثه اعزام شدند، خاطرنشان كرد: خوشبختانه تيم هاي نجات با عكس العمل به موقع از نشت گاز اين خودرو و احتمال خطر انفجار جلوگيري كردند.

معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی سبزوار افزود: علت حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

چهار بانده شدن جاده سبزوار - اسفراین یکی از خواسته های مسوولان، رانندگان و مردم این منطقه می باشد.

عباس معصومي صدر همچنین گفت: در حادثه ای دیگر كه ساعت ۷ و ۳۷ دقيقه صبح در كيلومتر ۲۲ جاده سبزوار- جوين به وقوع پيوست دو دستگاه خودرو پرايد و پيكان وانت با يكديگر برخورد كردند كه بر اثر آن ۳ نفر مصدوم شدند.

وي اظهار كرد: با اعلام این حادثه به مرکز ۱۲۵، تيم هاي امداد و نجات سازمان آتش نشاني سبزوار برای امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند تا مصدومان را که میان خودرو گیر کرده بودند را بیرون بکشند.

معصومي تصريح كرد: پس از انجام عمليات رهاسازي، مصدومان براي مداوا به بيمارستان انتقال يافتند.
Share/Save/Bookmark
مرجع : روابط عمومی شهرداری سبزوار -ایرنا