کد مطلب: 12187
 
سردار رستگار: مسئولان کشور چشم امیدشان به مردم باشد نه خارج از کشور
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۴
 
مسئول تحقیقات و امنیت ملی ستاد کل نیروهای مسلح در سبزوار با بیان اینکه مسئولان کشور چشم امیدشان به مردم باشد نه خارج از کشور اظهار کرد: مسئولان کشور باید با تکیه بر توان مردم و عمل صادقانه، مشکلات داخل کشور را حل کنند.
سردار رستگار: مسئولان کشور چشم امیدشان به مردم باشد نه خارج از کشور
 
به گزارش سلام سربدار به نقل از ایکنا، سردار حسن رستگار، مسئول تحقیقات و امنیت ملی ستاد کل نیروهای مسلح شامگاه پنج شنبه ۱۶ دی در یادوراه شهدای هویزه و ۴۳ جهادگر شهید سبزوار با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) به اثبات رساند دین را در جامعه می‌توان پیاده کرد، تصریح کرد: آن رهبر فرزانه ارزش‌ها و تمدنی را با تکیه بر توان مردمی در دنیا به وجود آوردند که دشمنان انقلاب بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی نتوانسته‌اند آن را با تمام کینه توزی‌ها و دشمنی‌هایی که به کار بردند از بین ببرند.

وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب تمام توانشان را برای شکست انقلاب اسلامی به کار بردند، تصریح کرد: تحمیل ۸ سال جنگ، غائله کردستان و حوادث غرب، فتنه ۸۸ و غیره نمونه‌هایی هستند که مردم با اراده پولادین و پیروی از رهبری تا کنون توانسته‌اند دشمنان را ناامید و مایوس کنند.

مسئول تحقیقات و امنیت ملی ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: در ابتدای جنگ تحمیلی صدام گفت ۳ روزه تهران را اشغال خواهد کرد و در جنگ سوریه خواستند ۳ روزه این کشور را تصرف کنند ولی به برکت انقلاب اسلامی و پایداری و مقاومت مردم هیچ وقت نتوانستند به آرزویشان برسند، انقلاب اسلامی ایران فرهنگ جدیدی را برای دنیا به ارمغان آورد و اگر ایستادگی و مقاومت و تبعیت از رهبری باشد نصرت و پیروزی از آن مجاهدان حق است.

حمایت آشکار عربستان از اسرائیل

سردار رستگار با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت در سوریه، یمن، عراق و دیگر کشورها عکس حضرت امام خمینی(ره) و سردار سلیمانی را بالای سر می‌برند که باعث افتخار ایران اسلامی است، ابراز کرد: در حال حاضر عربستان از جبهه تکفیری‌ها پشتیبانی می‌کند و اگر دیروز مخفیانه از اسرائیل پشتیبانی می‌کرد، اکنون علنا از اسرائیل حمایت و آشکارا آن را بیان می‌کند.

وی اضافه کرد: بنا به اعتراف مسئولان آمریکایی، این کشور برای نا امنی خاورمیانه و جنگ در کشورهای مسلمان ۶ تریلیارد دلار هزینه کرده است که به دلیل مقاومت و پایداری مردم و به برکت خون شهدا هیچ چیز عایدشان نشده و به هدفشان نرسیده‌اند.

این فرمانده دوران ۸ سال جنگ تحمیلی با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب به طور رسمی اعلام کرده‌اند برای نابودی و شکست انقلاب ایران وقایع سوریه را به وجود آوردند، اظهار کرد: تمام کسانی که روزگاری تلاش کردند ایران را نا امن کنند امروز خودشان خواب راحت ندارند و در ناامنی به سر می برند.

مسئولان کشور چشم امیدشان به مردم باشد نه خارج از کشور

وی با ابراز اینکه مدیران کشور باید چشم امیدشان به مردم باشد نه خارج از کشور، اضافه کرد: مسئولان کشور باید با تکیه بر توان مردم و عمل صادقانه مشکلات داخل کشور را حل کنند.

مسئول تحقیقات و امنیت ملی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه دو جریان رهبری و مردم هیچ وقت بر خلاف بعضی جریان‌های سیاسی، سهمی از انقلاب برنداشتند، تصریح کرد: مسیرحق طلبانه انقلاب هیچ وقت متوقف نشده و ماندگار است و باید کاری کنیم این انقلاب متصل به انقلاب حضرت مهدی(عج) شود.
Share/Save/Bookmark