کد مطلب: 11459
 
عکـس/ طعنـه ی موشکی بـه عکس یـادگاری بـا ایـرباس
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۱
۳
 
امروز قبل از شلیک موشک‌های نقطه زن برد بلند قدر H و F، یکی از فرماندهان نیروی هوافضای سپاه طی سخنانی مزاح گونه خطاب به خبرنگاران گفت: گفت: برخی با ایرباس فرانسوی عکس یادگاری گرفتند اما ما با محصولات بومی و ایرانی خودمان عکس می‌گیریم که مایه مباهات و غیرت ایرانی باشد.


عکس یادگاری خبرنگاران با موشک دوربرد قیام
عکس یادگاری با ایرباس فرانسوی!

گفتنی است حدود بیست روز قبل در تکمیل پروژه تحقیر ایرانیان، کمپانی ایرباس، اجازه داد تا یک فروند هواپیمای ایرباس ۳۵۰ که در حال عبور از مسیر سنگاپور به اروپا بود به مدت ۲ ساعت در خاک ایران فرود آید تا ایرانی ها با این هواپیما که ممکن است ۵ سال بعد در سال ۲۰۲۱ به ایران تحویل شود عکس یادگاری بگیرند!

Share/Save/Bookmark


محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۰ ۰۰:۲۴:۴۷
سلام متاسفانه، این اخلاق نادرست هیچ وقت از وجود این ادمی پاک نمیشه ما همه انسانیم تحقیر یکدیگر چیزی جز پایین اوردن شان هر انسان چیزی رو ایجاد نمیکنه. این دستاورد باعث افتخار ماس اما چرا باید اون تحقیر حساب بشه، کم انسان این مملکت رو تو سوانح هوایی از دست دادیم. آخریش که ساخت خودمون بود اما باید با پیشرفت موازی حرکت کنیم. شاید اومدن این پرنده دری به روی ایمان به نیروهای علمی این دانشگاه ها که خدا رو شکر کم نیست باز بشه. ضمنا خرید هواپیمای نو میتونه ایران رو در کریدر هوایی دنیا دوباره مطرح کنه که فرصت های بیشمار اقتصادی پیش روی جوانان قرار میده. پس به خدایی که ایمان داریم یکم یک طرفه به موضوعات نگاه نکنیم. (41335)
 
۱۳۹۴-۱۲-۲۰ ۰۸:۵۲:۳۵
ظاهرا موضوعات رو با هم قاطی کردی!
کسی با استفاده از هواپیمای مطمئن مخالف نیست.

ولی اینکه یه شرکت با کلی منت بذاره 2 ساعت هواپیماش تو کشور ما بشینه بعد ما هم عین عقب مونده ها بریم باهاش عکس بندازیم تحقیر آمیز نیست؟؟؟
ایا عکس انداختن با یه هواپیمای خارجی باعث افتخاره؟؟ (41343)
 
چقد ساده اید شما
۱۳۹۴-۱۲-۲۰ ۱۷:۰۵:۰۵
چرا خیال میکنید اونا تکنولوژی تولیداتی که بالای 200 سال کار علمی پشت سرشه به همین راحتی با چند تا نشست برخاست و دست دادن و لبخند زدن در اختیار ما میزارن اونا چیزی که ما خودمون تولید کردیم ازمون گرفتن چطور حاضر میشن مال خودشونو که پیشرفته ترم هست بهمون بدن (41354)