کد مطلب: 12845
 
انتقادات جالب یکی از مخاطبان سلام سربدار نسبت به مراسم تشییع پیکر شهید افچنگی
پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
۲
 
روز تشییع پیکر این شهید چند نکته نظر من رو جلب کرد:

۱- تشکر زیاد از حضور مسئولین: به خود شهید قسم وظیفه کوچک این ها بوده که بیان. چند بار از رئیس بنیاد استان تشکر کردند! اگه حق ماموریت نگرفته باشه مطمئنا با ماشین دولتی اومده و برگشته برای کاری که وظیفه اون بوده. دیگه پاچه خاری لازم نیست.

۲- روی تابوت این قدر آرم بنیاد شهید زده بودند که فکر می کردی بنیاد شهید شهید شده نه شهید افچنگی!

۳- بنری که تو مسجد جامع زده بودند که اگر اندازه بگیری می بینی آرم بنیاد از عکس شهید بزرگتر بود زیر اون هم مجدد نوشته بودند بنیاد! یا ماشین سازمان آرامستان ها که روی اون هم آرم زده بودند...

«یک فرزند شهید منتقد به رفتار بنیاد شهید»
Share/Save/Bookmark


محمدی جانباز
۱۳۹۷-۰۷-۰۶ ۰۸:۴۲:۵۰
سلام سربداره دورو و دروغ گو این نظر رو از ترس اش که فرزند شهید بوده چاپ کرده وگرنه به خدا قسم من صد تا نظر دادم که نه توش توهین بوده و نه تخریب ، اصلا تایید نکردن. بعد هم ادعای دین و ازادگی شون گوش فلک رو کر کرده متاسفمم. (44277)
 
123
Italy
۱۳۹۷-۰۷-۱۰ ۱۰:۴۰:۰۱
سلام سربدار تا 3 4 سال پیش خوب بود که امثال م.ا و ج.ا براش کار می کردن که دیگه نیستن . الان نمی دونم دست کی ها افتاده . با عوض شدن نیروها قطعا مسیر و جهت کار هم عوض میشه.یادش بخیر یه زمانی هر مطلبی رو چاپ نمی کردن و با هر کسی هم مصاحبه نمی کردن . الان تیتر یک سایت از کاظم کرامت هست که مشخصه چه جور آدمیه ولی این که سلام سربدار میاد و با اون مصاحبه بذاره اصلا با رویه ی سابق سایت 180 درجه متفاوته (44293)