کد مطلب: 12476
 
امام جمعه سبزوار: برجام تجربه تلخی برای همه مسئولان نظام بود
جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۴
 
امام جمعه سبزوار گفت: عهد شکنی آمریکایی ها در برجام تجربه تلخی برای مسئولان نظام شد.
امام جمعه سبزوار: برجام تجربه تلخی برای همه مسئولان نظام بود
 
حجت الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه های نماز جمعه این هفته سبزوار با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به تعهدات خود در برجام پایبند بود اظهار داشت: آمریکایی ها با عهد شکنی تجربه تلخ دیگری از مذاکره با استکبار را رقم زدند.

وی با بیان اینکه تنها راه مقابله با استکبار مقاومت و ایستادگی است تصریح کرد: نباید فریب لبخند دشمن را خورد و بایستی در هر زمان از مکر و حیله آنها مطلع بود.

امام جمعه سبزوار با بیان اینکه دشمن به دنبال مذاکره برای ایجاد برجام های بعدی است عنوان کرد: بهانه حقوق بشر، مسائل موشکی و مقاومت گزینه های بعدی دشمن است.

وی همچنین با تبریک ولادت حضرت فاطمه(ع) و امام خمینی (ره) ادامه داد: امام خمینی با پیروی از سیره معصومین توانست ابر قدرت های جهان را در برابر ملت مسلمان ایران به زانو در آورد.

مقیسه در ادامه با تبریک سال نو عید نورور را فرصت مناسبی برای صله رحم، دید و بازدید و همچنین کمک به مستمندان جامعه و فامیل دانست و تاکید کرد: انسانها نیز باید همزمان با تحول طبیعت با تطهیر درون خود دلها را از کینه، حسادت، تنگ نظری و گناه پاک کنند.

امام جمعه سبزوار افزود: همزمان با افزایش سفر و ترافیک در جاده ها رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ضمن سفری ایمن، به کاهش حوادث رانندگی، تلفات و مصدومیت ناشی از آن کمک کنند.

حجت الاسلام مقیسه گفت: شب چهارشنبه آخر امسال شهر سبزوار آرام بود و جا دارد از جوانان، نوجوانان، خانواده ها و به ویژه تلاش و زحمات نیروهای انتظامی و آتش نشانی در برقراری امنیت تشکر شود.
Share/Save/Bookmark
مرجع : بصیر سبزوار / ایرنا