کد مطلب: 12331
 
یادواره شهدای محله عباسیه سبزوار برگزار شد
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
 
یادواره ۳۴ شهید محله عباسیه سبزوار جمعه شب و همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان، بسیجیان، خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.
یادواره شهدای محله عباسیه سبزوار برگزار شد
 
جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار در این یادواره گفت: امروز دشمنان از طریق شبیخون و تهاجم فرهنگی در پی انحراف نسل جوان هستند و برگزاری یادواره های شهدا نقش مهمی در مقابله با حربه های شوم دشمنان دارد.

سرهنگ پاسدار محمدابراهیم شم آبادی افزود: شهدا مایه افتخار جامعه هستند و عزت و اقتدار امروز انقلاب به برکت خون شهدای والا مقام است.

وی ادامه داد: شهدا جان خود را برای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران فدا کردند و زنده نگه داشتن نام شهدا کمترین کاری است که در قبال جانفشانی آنها انجام می شود.

شم آبادی اضافه کرد: امنیت و اقتدار امروز انقلاب اسلامی مرهون رشادت شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم است که شجاعانه برای دفاع از اسلام مقابل نیات شوم دشمن ایستادگی می کنند.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سبزوار افزود: تجربه دفاع مقدس و ایستادگی ملت ایران برابر تحریم و محاصره اقتصادی غرب به الگویی برای کشورهای منطقه و نیز کشورهای آزادیخواه جهان تبدیل شد و درس استکبار ستیزی را از ملت ایران فرا گرفتند.
Share/Save/Bookmark