کد مطلب: 11341
 
محسنی با یک بیانیه‌ چند پهلو از انتخابات انصراف داد
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۷
۷
 
به گزارش سلام سربدار، محمدرضا محسنی ثانی نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با صدور یک بیانیه چند پهلو از ادامه رقابت های انتخاباتی خود در حوزه انتخابیه مشهد و کلات انصراف داد. در این بیانیه آمده است:


بسم ا...الرحمن الرحیم
همشهریان گرامی ، براداران و خواهران مومن و انقلابی شهرستانهای مشهد مقدس و کلات سلام علیکم

حماسه حضور پرشور ملت انقلابی ایران به ویژه شما مردم قدرشناس مشهد و کلات در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن که یادآور روزهای جاودانه ایام پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۵۷ بود و وفاداری و پایبندی به آرمانهای امام راحل و عظیم الشان، مقام معظم رهبری و شهیدان گرانقدر انقلاب را به جهانیان نمایاند، نویدگر حماسه ای دیگر در انتخابات پرشور و آگاهانه هفتم اسفند با حضور حداکثری و هوشمندانه مردم عزیز ایران است.

اینجانب براساس تکلیف دینی و انقلابی و به قصد خدمتگزاری صادقانه به مردم مشهدالرضا (ع) پایتخت معنوی ایران و ساکنان و مجاوران و زائران بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علیه افضل و التحیه و الثناء و با عنایت به حدود ۳۰ سال خدمات اجرائی و مدیریتی در سطوح ملی و استانی و مسئولیتهای مانند استانداری، معاونت سیاسی و امنیتی، فرمانداری در استانها و شهرستان های مختلف از جمله استان خراسان رضوی و فرمانداریهای مشهد و قم و دو دوره تجربه نمایندگی در مجلس شورای اسلامی و خدمت در هر سه قوه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سایر نهادها و دستگاه ها، خواستم این تجربه ها و دانش و آموخته های خود را در معرض رای شما عزیزان وگرامیان قرار دهم تا اگر مشیت الهی و اراده شما بر آن تعلق گرفت خدمتگزار مردم در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خانه ملت باشم.

لکن به خاطر حفظ وحدت و تقویت کاندیداهایی که با مشی اعتدال و عقلانیت و بدور از جارو جنجال های سیاسی در چارچوب اصولگرایی می خواهند برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و اشتغال کارآفرینی و مبارزه با فساد و پیشبرد اهداف نظام تحت رهبری ولی امرمسلمین مقام معظم رهبری وارد عرصه انتخابات شوند کنار رفته و از همه علماء تشکلهای مذهبی و سیاسی، بزرگان ، ستادهای مختلف از همه خواهران و برادران محترم که این مدت را در ستاد و دفتر اینجانب شبانه روزی فعالیت نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم در هفتم اسفند ماه با حضور حداکثری برگ زرینی دیگر را در تاریخ پر افتخار کشورمان رقم بزنیم .
محمدرضا محسنی ثانی
Share/Save/Bookmark


یبل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۲۱:۱۶:۳۳
بهترین کار !!
کاش بعضی اصولگرایان سبزوار هم یاد بگیرند (40513)
 
عاقا مهدی
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۲۱:۳۳:۱۴
والا بوخودا.... اگه کناره گیری کناره گیری کردم باز خدمتگذار شما در مجلس دهم هستم دیگه چیه؟؟؟ احتمالا ساختو پاخته (40514)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۸ ۲۳:۲۱:۲۳
همشهری!!!!!!!!!!!!!!!!!!
محسنی اینجا محسنی آنجا محسنی همه جا!!!!!!!!!!!!!
محسنی همشهری سبزواری ها البته 4 سال قبل
محسنی همشهری مشهدی های البته الان
محسنی همشهری .... خدا داند (40529)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۰۸:۳۸:۲۳
خوب شد کنار رفتی اگر نه مردم با خفت تمام کنارت می زدند و ذره آبرویی هم که داشتی به باد رفت (40533)
 
۱۳۹۴-۱۱-۲۹ ۱۰:۳۱:۵۰
چه قدر هم از خودش مچکره
90 درصد بیانیه اش هم تعریف از خودشه

اولشم نوشته همشهریان مشهدی!!!! (40540)
 
Netherlands
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۷:۵۸:۴۳
ایشان استاندار جدید خراسان رضوی خواهند بود (40956)
 
farnosh
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۰۸ ۰۹:۰۵:۵۱
مردک 8سال هیچ کاری برای سبزوار نکرد حالا به مشهدی ها میگه همشری.خوب شد خودش انصراف داد وگرنه بدجوری ضایع می شد. (40972)