گزارش تصویری/ حماسه تشییع و انتقال شهید مدافع حرم سبزواری به زادگاهش
پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۸
۸
 
گزارش تصویری/ حماسه تشییع و انتقال شهید مدافع حرم سبزواری به زادگاهش
 
صبح چهارشنبه (۲۹ مهر ۹۴) پیکر مطهر اولین شهید سبزواری «مدافع حرم» بسیجی شهید رضا دامرودی بر روی دست‌های مردم شهید پرور سبزوار تشییع و سپس این شهید معطر حرم پس از تشییع در شهر روداب در زادگاهش روستای دامرود به دست خاک سپرده شد.
گفتنیست کاروان بدرقه شهید در روستای های مسیر حرکت با استقبالی پر شور رو به رو می‌شد.
 
Share/Save/Bookmark


سبزواری
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۲:۲۴:۴۹
خداوند رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده (37541)
 
ا
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۲۳:۳۹:۱۵
سایت اسرار نامه یک خبر خشک و خالی از این واقعه ثبت نکرد انگار انها در این شهر نیستند (37561)
 
h
۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۰۹:۱۵:۲۰
من ان روز در سبزوار نبودم ولی یکی از دوستان گفت در مراسم ان شهید اثر از بنیاد شهید نبود یعنی نه رئیسی نه معاونی هیچ کس نیامده بود - خدا کند دوستم اشتباه کرده باشد و گرنه این مسئولین را باید برکنار کرد (37564)
 
یکی از کارمندان بنیاد
United States
۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۱۸:۵۶:۳۰
دوست عزیز احتمالا ایشان کارمندان بنیاد شهید را نمی شناختند چون رئیس و دومعاون و پنج نفر از همکاران مادر همانروز از صبح در مصلی و بعد در نیروی مقاومت و سپس در مسجد جامع و بعدمراسم تشیع وتاآخرین لحظه درمراسم و خاکسپاری درروستاهم حضور داشتند چون وظیفه اصلی ماست گواه عکسهای کارمندان بنیاد در تشیع جنازه این شهید بزرگوار بوده و کسی هم که قبل از همه بامیکروفون صحبت کردشعار دادو ازمردم تشکر نموده و از آقای دکتر وحید خواست نمازرا بر پیکر مطهر شهیدبخواند آقای مهری رئیس بنیاد بود و بچه های بنیاد حتی روز جلوتر به روستای دامرود رفتند تا جای دفن شهید بزرگوار را مشخص کنند و گواه آن اقای دهداردامروداست اگر دوستان توضیح بیشتری خواستند به بنیاد مراجعه نمایند . ممنون از حساسیت شما. (37574)
 
سبزواری
United States
۱۳۹۴-۰۸-۰۳ ۲۳:۵۰:۳۸
خداییش دوستت کارمندای بنیاد شهید رو اصلا میشناسه؟ آقا جان مجری برنامه مسجد جامع آقای مهری رئیس بنیاد بود؟ اینو که دیگه همه دیدند (37620)
 
ناشناس
United States
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۸:۱۱:۵۳
بنده خود آنجا بودم. اولین کسی که بلند گو رابه دست گرفت و شعار الله اکبر را سر داد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بود.دوست شما چطور ندانسته و نا آگاهانه اینگونه نظر میدهد.ضمن اینکه خود بنده با جانباز معظم پارسایی که از فامیل های این شهید می باشند رفیقم می توانید از ایشان سوال بفرمایید که آیا بنیاد حضور داشته یا خیر.مضاف بر اینکه مگر شما نمی دانید شهید امورات کاریش توسط بنیاد شهید انجام می شود. اصلا آیا می دانید تاییدیه شهادت هر شهیدی از جمله کارهای مهم بنیاد است.شما آیا بنر تسلیت بنیاد شهید را دیدید که در داخل مسجد نصب شده بود.شما میتوانید با روابط عمومی ادارات مختلف سطح شهرستان صحبت کنید تا ببنید این کارکنان خدوم حضور داشتند یا خیر.بعد وقتی می آمد دوستتون مطلبشون رو پیش شما بیان می کرد ابتدا می رفتید تحقیق می کردید بعد با انصاف نظر خود را می گذاشتید.وجود افرادی چون شما که اینگونه مسوولین را بی جهت و بدون تحقیق زیر سوال می برید ایران را چه نیازی به دشمن. چون همه چیز را اینگونه تفسیر می کنند. (37622)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۵ ۰۹:۵۷:۰۰
اقا یکی جلوی این کارمند بنیاد رو بگیره خواهشا
داره خودش رو هلاک می کنه!
حالا دو تا بنر زدن و بلندگو دستشون گرفتن و دو تا خوش آمد به رئیساشون گفتن که نشد کار اقای بنیاد شهید (37643)
 
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۱۹:۵۱:۲۸
مثلا میخواستن چه کار کنند. میشه بفرمایید؟ (37842)