کد مطلب: 13004
 
بی‌اطلاعی بخشدار باشتین از مشکلات بهانگر! / شکایت سلام سربدار از مسئولینی که در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌اند
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
 
بخشدار باشتین ضمن اظهار بی اطلاعی از مشکلات کاملا آشکار موجود در روستای بهانگر، مدعی شد به‌جز یکی دو مشکل جزئی در برخی منازل، روستا از وضعیت مطلوبی برخوردار است! این در حالیست که اهالی روستا، به طور جد این موضوع را رد می‌کنند!
بی‌اطلاعی بخشدار باشتین از مشکلات بهانگر! / شکایت سلام سربدار از مسئولینی که در انجام وظایف خود کوتاهی کرده‌اند
 
طی بازدید‌های میدانی خبرنگاران سلام سربدار از روستای سیل‌زده‌ی بهانگر، مشکلات اساسی متعددی مشاهده گردید، که بزودی دلایل حل نشدن آنها را از مسئولین مربوطه پیگیری خواهیم کرد.

اما در تماس سلام سربدار با بخشدار باشتین، وی ضمن اظهار بی اطلاعی از مشکلات کاملا آشکار موجود، مدعی شد به‌جز یکی دو مشکل جزئی در برخی منازل، روستا از وضعیت مطلوبی برخوردار است! این در حالیست که اهالی روستا، به طور جد این موضوع را رد کرده، و از مشکلات عدیده و عدم اقدامات عملی از سوی مسولین بشدت گلایه داشتند.

نکته‌ی جالب آنجاست که بخشدار باشتین ساکن منطقه نبوده، و پیگیری های بعدی و مصاحبه با سلام سربدار را منوط به ساعات اداری کرد!

وی در انتها، خبرنگار سلام سربدار را به فرافکنی و بهانه‌جویی نیز متهم ساخت، و از پاسخ دادن طفره رفت.

 گفتنی است، از این پس تا به نتیجه رسیدن و حل شدن مشکلات روستای بهانگر، سلام سربدار پیگیری‌های خود را بصورت مستمر ادامه خواهد داد؛ همچنین درصورتی که از هر یک از مسئولین متولی کم‌کاری دیده شود، سلام سربدار گزارش آن‌را به مراجع قانونی بالاتر و قوه‌قضاییه ارجاع خواهد داد.
Share/Save/Bookmark