کد مطلب: 13104
 
پایگاه خبری «سبزوار فردا» آغاز بکار کرد
سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷
 
پایگاه خبری «سبزوار فردا» بعنوان اولین سایت خبری هوشمند و اولین رسانه با محوریت پوشش فعالیت‌های مردمی سبزوار آغاز بکار کرد.
به گزارش سلام سربدار، در اساس‌نامه این پایگاه خبری آمده است:

“بسم‌ الله الرحمن الرحیم؛ «سبزوار فردا» با دو هدف اصلی «اطلاعرسانی و انتشار درست، سریع و بدون هرگونه سوگیری اخبار» و همچنین «انعکاس فعالیت‌های مردمی» راه اندازی شد.

️«سبزوار فردا» معتقد است که فعالیتهای مردمی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و جهادی مورد بی‌توجهی (یا کم‌توجهی) رسانه‌های شهرستان قرار گرفته، ازین رو وظیفۀ انعکاس فعالیت تشکل‌های مردمی را در راس وظایف خود میداند.


«سبزوار فردا» بر این باور است که در دنیای امروز که میدان جنگ به فضای رسانه کشیده شده، هر تشکل فرهنگی باید یک جبهۀ تولیدات رسانه‌ای انقلابی – اسلامی باشد؛ به همین دلیل، پرورش نیروی قوی رسانه‌ای را در دستور کار حرفه ای خود قرار داده است.


«سبزوار فردا» معتقد و مومن به اسلام ناب یعنى اسلام ظلم‌ستیز، عدالت‌خواه، طرفدار محرومان، مدافع حقوق پابرهنگان و رنجدیدگان و مستضعفان بوده و تمام قد در مقابل جریان مخالف یعنی اسلام تشریفاتى، بى‌تفاوت در مقابل ظلم و زیاده‌خواهى و دست‌اندازى به حقوق مظلومان خواهد ایستاد.

امید است که با استعانت از حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی الشریف، به اهداف مذکور رسیده، و به نوبه‌ی خود زمینه‌ساز ظهور باشیم.”


همشهریان عزیز میتوانند، جهت ورود به وبسایت این پایگاه خبری، به نشانی www.sabzevarfarda.ir مراجعه نموده، و یا جهت عضویت در کانال تلگرامی «سبزوار فردا» آیدی @sabzevarfarda را در پیامرسان تلگرام جستجو نمایند.
Share/Save/Bookmark