کد مطلب: 13042
 
کیف‌کش عنابستانی "شهردار روداب" شد!
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵
۱
 
"سروش ناوی"، مدیر داخلی دفتر علی اصغر عنابستانی، با 3 رای موافق و 2 رای مخالف به ریاست کرسی شهرداری روداب رسید. اگرچه عنابستانی قبل تر گفته بود دخالتی در انتصابات نخواهد داشت، اما گویا وی با این مهره چینی، قصد داشته مزد تلاش‌ها و زحمات دست‌ِ راستش را بدهد! دستِ‌راستی که جز مدیریت داخلی دفتر آقای نماینده، و صاحب یک فروشگاه بودن، هیچ رزومه‌ی دیگری در پرونده خود ندارد!
کیف‌کش عنابستانی "شهردار روداب" شد!
 
به گزارش سلام سربدار، اگرچه عنابستانی قبل تر گفته بود دخالتی در انتصابات نخواهد داشت، اما گویا وی با این مهره چینی، قصد داشته مزد تلاش‌ها و زحمات دست‌ِ راستش را بدهد! دستِ‌راستی که جز مدیریت داخلی دفتر آقای نماینده، و صاحب یک فروشگاه بودن، هیچ رزومه‌ی دیگری در پرونده خود ندارد!

اما سوال جدی‌ای که در اینجا مطرح میشود، این است، شخصی که هیچ سابقه اجرایی و مدیریتی در خصوص امور شهری ندارد، چرا باید شهردار شهر محرومی مثل روداب شود؟ چرا باید اهالی محروم روداب فدای رانت یک نماینده و آزمون و خطاهای مهره‌چینی او شوند؟

بهتر نیست در این اوضاع که مردم زیر بار تدبیرِ دولت قد خم کرده و در تامین نان شب‌شان مانده‌اند، آقای عنابستانی به‌جای مهره‌چینی کیف‌کش‌هایش، به فکر حل مشکلات مردم باشد؟

آیا این انتصاب نمی‌تواند شروعی برای مهره چینی و ایجاد شبکه اطرافیان عنابستانی، در مدیریت و پست های دولتی مختلف باشد!؟
Share/Save/Bookmark


مهدی
۱۳۹۹-۰۹-۲۸ ۲۱:۰۸:۲۸
سلام بر عوامل زحمت کش و دلسوز سلام سربدار - اقای ناوی فردی معتقد هستند و حتما در زیر سایه کاری مدیران دلسوز فعالیت می کنن تا منشا اثر برای تجربه کاری خود و شهر روداب باشند تا در اینده از مدیران سیاسی و دلسوز وطن برای منصب های مهم تر در شهر های بزرگتر باشند (44495)