کد مطلب: 13105
 
فراخوان دعوت به همکاری داوطلبانه در سلام سربدار
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲
 
بسم الله الرحمن الرحیم

معرفی سلام سربدار:
«سلام سربدار»، سایتی با قدمت 10 ساله، محلی برای انتشار اخبار و تحلیل‌ها با محوریت کلی ایجاد شناخت و بصیرت و دفاع از اسلام ناب محمدی و نظام جمهوری اسلامی ایران، اندیشه‌ها و آرمان‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری  در بوم سبزوار است.

«سلام سربدار» معتقد و مومن به اسلام ناب محمدی(ص)(یعنى اسلام ظلم‌ستیز، عدالت‌خواه، مجاهد، طرفدار محرومان، مدافع حقوق پابرهنگان و رنجدیدگان و مستضعفان) بوده و تمام قد در مقابل جریان مخالف یعنی اسلام آمریکایی( اسلام تشریفاتى، بى‌تفاوت در مقابل ظلم و زیاده‌خواهى و دست‌اندازى به حقوق مظلومان، اسلام کمک به زورگویان و اقویا، ودر کل اسلام سازشگر) ایستاده است.

وظیفه آگاهی‌بخشی در راس وظایف سایت «سلام سربدار» قرار گرفته است. انصاف و عدم غرض ورزی خبرنگاران و نویسندگان سایت، خودداری ایشان از تبلیغ سیاسی و بازرگانی و مقاومت در برابر دیگر کانون‌های فشار، اصل خدشه‌ناپذیر فعالان «سلام سربدار» است.

«سلام سربدار» بر‌ آن است با عدم وابستگی به جریان سیاسی خاص،  به بررسی و نقد عملکرد دستگاه ها وکارگزاران نظام بالاخص در حوزه بوم سبزوار بپردازد که این دو امر نه تنها در تضاد و تباین هم نیستند که لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

«سلام سربدار» بنای آن دارد مطالبه‌گری از کارگزاران نظام را در هر پست و مقام و لباس و با هر وابستگی حزبی و جناحی که باشند برای تحقق آرمان‌های خمینی‌کبیر و انقلاب شکوهمند اسلامی مردم ایران به ویژه در بوم سبزوار را از اولویت های اول خود قرار دهد.

***

فراخوان دعوت به همکاری داوطلبانه در سلام سربدار
پایگاه خبری تحلیلی سلام سربدار، از تمامی علاقه مندان به فعالیت داوطلبانه رسانه‌ای در حوزه‌های مختلف نظیر خبرنگاری، نویسندگی، تحلیل و رصد اخبار، تدوین و تصویر برداری، طراحی گرافیک، مدیریت رسانه (مدیریت سایت، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام) دعوت به همکاری می‌نماید.
شرایط:
- همکاری شما با سلام سربدار، بصورت افتخاری و داوطلبانه بوده و این پایگاه خبری هیچ تعهد استخدامی و حقوقی ندارد؛ اما در صورتی که این پایگاه خبری نیاز به جذب خبرنگار حق‌التحریر داشته باشد، خبرنگاران افتخاری در اولویت هستند.

- در صورتی که علاقه مند به فعالیت در یکی از حوزه‌های عنوان شده می‌باشید، اما تخصص کافی برای آن‌را ندارید، سلام سربدار بصورت رایگان دوره آموزشی مربوطه را برای شما برگزار می‌نماید.

- همکاری با سلام سربدار بصورت غیر حضوری می‌باشد.
***

در صورت تایید موارد فوق، برای تکمیل فرم و پیوستن به خانواده سلام سربدار، اینجا را لمس کنید
Share/Save/Bookmark